Į Lietuvą atkeliauja orų permainos: sinoptikas papasakojo, kas mūsų laukia

Penktadienį Lietuvoje buvo debesuota su pragiedruliais, vietomis lijo, kai kur smarkokai. Vakare ir lietaus, ir ne lietaus debesys sutirps, naktį nusistovės giedras dangus. Šeštadienį apie vidurdienį pradės lyti prie jūros, iki vakaro lietus su perkūnija pasieks rytinį šalies pakraštį.

Atitinkamai, oro temperatūra naktį bus įprasta – paryčiais vyraus 12–14 laipsnių šilumos. Dieną vakarinėje šalies dalyje, tai yra ten, kur lyti pradės pirmiausia, šils iki 18–20 laipsnių, rytinėje šalies dalyje spės sušilti iki 23–25 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, šeštadienis – permainų diena. Vakare dar kai kur palis, galima perkūnija, bet sutemus dangus išsigiedrys. Šeštadienį lietus ir perkūnija nukeliaus iš vakarų į rytus per visą šalį. Naktį atvės iki 12–14, dieną šils iki 23–25, vakaruose 18–20 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį ir naktį, ir dieną kartosis neilgai trunkantis vasariškas lietus, dažnai ir su perkūnija. Naktį atvės iki 11–13, dieną šils iki 19–21 laipsnio.

Pirmadienio naktį palis kai kur šalies rytuose, dieną lietaus nenumatoma. Paryčiais bus apie 9–11, dieną vyraus 20–22 laipsniai šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų