• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį LGBTIQ bendruomenės renginių metu už viešosios tvarkos pažeidimus policija sulaikė tris vyrus. Tačiau, panašu, tam tikra bausmė gali grėsti ir renginyje dalyvavusiems asmenims.

Šeštadienį LGBTIQ bendruomenės renginių metu už viešosios tvarkos pažeidimus policija sulaikė tris vyrus. Tačiau, panašu, tam tikra bausmė gali grėsti ir renginyje dalyvavusiems asmenims.

REKLAMA

Štai socialiniame tinkle „Facebook“ viena iš protestuotojų pasidalijo vaizdine medžiaga.

Nufilmuotame vaizdo įraše užfiksuota, kaip galimai LGBTIQ eitynių dalyvis Katedros aikštėje smogia kitam protesto dalyviui į veidą po to, kai buvo bandoma paliesti jo rankoje laikomą vaivorykštės spalvų vėliava.

Socialiniame tinkle moteris teigė, kad prieš šį smurtavusį asmenį jau pirmadienį turėtų būti parašytas pareiškimas policijai. 

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su policijos atstovais, šie teigė, kad jokių incidentų Katedros aikštėje nebuvo užfiksuota, t.y. asmenys apie minėtą atvejį bent jau kol kas nieko nepranešė.

REKLAMA
REKLAMA

Pagal Baudžiamąjį kodeksą tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

REKLAMA

Sudegino vėliavą

Policija taip pat skelbė, kad dar vienas asmui, gimęs 1977-asiais metais, buvo sulaikytas ir apklaustas po to, kai šeštadienį, apie 16 val. 55 min., Vilniuje, Gedimino prospekte vykstant LGBTIQ eitynėms, degiu skysčiu apipylė ir padegė prie savadarbio stovo pritvirtintą šios bendruomenės vėliavą.

Vyras buvo pristatytas į policijos įstaigą ir apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešo tyčiojimosi, niekinimo bei neapykantos skatinimo ir diskriminacijos kurstymo prieš žmonių grupę dėl jų seksualinės orientacijos.

REKLAMA
REKLAMA

Už tai gali būti baudžiama bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Policija skelbė iš viso LGBTIQ bendruomenės renginių metu šeštadienį už viešosios tvarkos pažeidimus sulaikiusi tris vyrus.

Be minėto atvejo, vienas asmuo sulaikytas už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą per sostinės centre vykusias eitynes, jam surašytas administracinių nusižengimų protokolas. Dar vienas asmuo sulaikytas už viešosios tvarkos pažeidimą bei pasirodymą neblaiviam Vingio parke po eitynių vykusio koncerto metu.

Būtina patraukti baudžiamąjai atsakomybei visus lgbt personažus -Man jie nusikaltėliai prieš vaikus - jaunimą .
Šitam iškrypeliui turi buti iškelta baudziamoji byla ir dar pareikalaučiau apvalios sumos pinigų, kad ateity ne pimpalu galvotu...
niekas nepažįsta šito pidaroso?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų