Per šių metų lapkričio mėnesį muitinės pareigūnai sulaikė nelegaliai gabentų prekių už daugiau kaip 4 mln. litų.

Pasak Muitinės departamento, dažniausiai pareigūnams įkliūdavo kontrabandos būdu gabenantys cigaretes. Lapkričio mėnesį rūkalų sulaikyta už beveik 1,7 mln. litų. Daugiausiai cigarečių kontrabandos atvejų atskleidė Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai.

Raigardo kelio poste muitininkai sulaikė neteisėtai gabenamų cigarečių, kurių vertė - daugiau kaip 300 tūkst. litų. Lenkijos Respublikos pilietis, vykdamas į Lietuvą tuščiu krovininiu automobiliu su puspriekabe šaldytuvu, žodžiu deklaravo, kad nieko neveža. Muitinės pareigūnams įtarus, kad yra perdirbtas šaldytuvo dugnas, buvo atliktas detalus tikrinimas. Įtarimai pasitvirtino - šaldytuvo dugne ir stoge įrengtose slėptuvėse pareigūnai aptiko 45 500 pakelių cigarečių su nelietuviškomis banderolėmis.

Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai lapkričio mėnesį smogė kontrabandininkams Širvintų rajone: sulaikyti du krovininiai vilkikai ir penkios puspriekabės su įrengtomis arba įrenginėjamomis slaptavietėmis cigarečių kontrabandai. Aptikta daugiau nei 200 dėžių nelegalių rūkalų, kurių vertė - 650 tūkst. litų, 1500 litrų nelegalaus dyzelinio kuro. Širvintų rajono Šešuolėlių kaimo apylinkėse muitinės kriminalistai aptiko apleistas buvusios fermos patalpas, kuriuose buvo sandėliuojami ir rengiami pervežimams nelegalūs rūkalai.

REKLAMA

Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai Panemunės kelio poste išaiškino atvejį, kai Rusijos pilietis paslėpęs automobilyje bandė į Lietuvą įvežti 60 kg gintaro, vertinamo daugiau nei 40 tūkst. litų.

Kitos lapkritį neteisėtai gabentos prekės buvo alkoholiniai gėrimai, degalai, naudotos automobilių dalys, įvairios valymo ir kūno priežiūros priemonės, prekės, pagamintos pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises ir kt.

2009 m. sausio-lapkričio mėnesiais dėl muitų teisės aktų pažeidimų muitinės pareigūnai sulaikė prekių, kurių preliminari vertė - 37 mln. 385 tūkst. litų.


Rašyti komentarą...
a
agne
2009-12-15 15:24:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
muitinė metų pabaigoje puikia padirbėjo
Atsakyti
0

c
ck
2009-12-15 15:40:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kur cia galima atlekt apziureti prekes?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų