Finansų ministrė Ingrida Šimonytė prakalbo, kad kitais metais galimai ruošiasi pasitraukti iš gerai apmokamo posto.

„Jei aš 2013 metų biudžetą ir pradėsiu, tai baigs kažkas kitas“, – sakė ministrė Lietuvos verslo konfederacijos ir „Pohjola Bank“ surengtoje konferencijoje, kurioje buvo kalbama apie socioekonomines šalies tendencijas.

Vis dėlto, šie ministrės žodžiai nebūtinai reiškia, kad ji iš ministrės posto pasitrauks savo noru.

Kitų metų spalį vyks eiliniai Seimo rinkimai. Naujausios visuomenės tendencijos akivaizdžiai rodo, kad dabartiniams valdantiesiems nepavyks išsilaikyti valdžios Olimpe.

Tai reiškia, kad dabartinius ministrus pakeis naujai suformuotas kabinetas.

Politologas L. Bielinis tvirtina, kad ministrai neturėtų bijoti prarasti pareigų. „Ministrai dažniausiai atsistatydina dėl trijų aspektų. Pirmasis – asmeniniai dalykai. Antrasis – politinis spaudimas. Trečiasis aspektas – tam tikras pačių ministrų bandymas manipuliuoti, šantažuoti“, – pasakojo politologas.

Buvęs prezidento V. Adamkaus patarėjas sakė, kad aukštos moralės politikai turi nebijoti atsistatydinti. „Jei ministas yra aukštos moralės ir negali susitaikyti tarkim su politiniu spaudimu, jis turėtų atsitraukti. Principingas žmogus taip ir padarytų. Vis dėlto, dauguma politikų laikosi įsikibę postų“.

Paklaustas, kuriam politiniam tipui galima priskirti I. Šimonytę, L. Bielinis pabrėžė, kad jo nuomone ministrė yra profesionali, morali ir principinga kai kuriais klausimais, todėl nenuostabu, kad nenorėdama būti marionetine ministre, ji gali atsistatydinti.


Rašyti komentarą...
1
123456
2011-10-14 17:56:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal kas žinote dabar dirbantį aukštos moralės ministrą?????????????
Atsakyti
0

1
123456
2011-10-14 17:59:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal kas žinote dabar dirbantį aukštos moralės ministrą?????????????
Atsakyti
0

a
arcybaldas
2011-10-15 02:06:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvęs prezidento V. Adamkaus patarėjas sakė, kad aukštos moralės politikai turi nebijoti atsistatydinti. „Jei ministas yra aukštos moralės ir negali susitaikyti tarkim su politiniu spaudimu, jis turėtų atsitraukti. Principingas žmogus taip ir padarytų. Vis dėlto, dauguma politikų laikosi įsikibę postų“. va cia manau teisingi zodziai saunuolis :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų