Koronavirusu serganti Targamadzė kirto Šimašiui, Dulkiui ir Nausėdai: „atsakykite"

Koronavirusu serganti Seimo narė, socialdemokratų frakcijos atstovė Vilija Targamadzė šiuo metu yra gydoma ligoninėje. Ji dėkoja medikams ir savanoriams už pagalbą, tačiau negaili karčių žodžių valdžios atstovams, kurie, anot Seimo narės, nežino tikrosios padėties ir nepasiruošė antrajai koronaviruso bangai.

„Mano sveikatos būklė gerėja. Taip manau. Su kauke galiu kvėpuoti. Temperatūra kritusi. Kiti parametrai įvairiai“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė Seimo narė.

V. Targamadzė dėkojo medikams, jų padėjėjams, savanoriams ir jai sveikatos linkėjusiems asmenims. Visgi parlamentarė negailėjo kritikos valdžiai ir jos pasiruošimui antrajai koronaviruso bangai. Pirmajam kliuvo Vilniaus merui Remigijui Šimašiui.

„Turiu konstatuoti, kad Vilniaus meras su savo darbuotojais nepasirengė tinkamai antrai koronaviruso bangai. Tai dabar turėtų, Remigijau Šimašiau, dingti šypsenėlė nuo jūsų veido ir pradėkite pagaliau atsakingai dirbti“, – rašė V. Targamadzė.

Pasak jos, kiekvieną dieną ji pamąsto ir apie galimą Astravo AE katastrofą ir klausia, ar galima pasitikėti R. Šimašiaus kompetencija.

„Žmogus neatlieka savo priedermių – nepasirengta antrai bangai. Jei, neduok Dieve, Astravas. <...> Gal tada meras supras, kad jam čia ne su pjūklu Panery piarintis. Šiukšlių kvapelį vilniečiai taip pat prisimena“, – teigė ji.

V. Targamadzė tikino apie padėtį informavusi ir sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį.

„Atrašė. Ir kas iš to? Nieko ir nesitikėjau. Jau anoje tarnyboje buvo daugybė švietimo patikrinimų. O ar situacija gerėjo? O ir į šitas pareigas buvo paskirtas kaip žinantis realią situaciją. Deja“, – apgailestavo Seimo narė.

Politikė priminė, kad ligoninėje, kurioje ji yra gydoma, lankėsi ir prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana, tačiau, anot V. Targamadzės, jie nematė realybės.

„Patikėkite, yra kita pusė. Apie tai vėliau. O šimašiams, dulkiams, Prezidentui siunčiu įsivaizduojamą galimybę – pagulėti sulūžusioje lovoje. <...> Atsakykite, atsakingieji, už tokią netvarką, ar dėl Gyvulių ūkio žmonės kovojo už Nepriklausomybę. Jie kovojo už laisvę, Tėvynę, bet tikrai ne už tokį elgesį su jais.

REKLAMA

Įdomu, ar atsiras padorumo atsiprašyti Lietuvos žmonių ir pradėti dirbti. O ne piarintis ir tebesirgti logorėja. Jie yra mokesčių mokėtojai, Lietuvos piliečiai. Ir nenusipelnė tokio elgesio“, – rašė V. Targamadzė.

Naujienų portalas tv3.lt kiek anksčiau rašė, kad koronavirusu serganti Seimo narė V. Targamadzė atsidūrė ligoninėje dėl plaučių uždegimo.


Rašyti komentarą...
A
A
2021-01-12 12:05:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalba eina ne apie ją, bent skaitykit kas parasyta, ji kalba apie Lietuvos žmones, kurie mokesčius moka, patekę į ligonines del svarbių priežasčių privalo gulėti sulūžusiose lovose, palatose su apgriuvusiom sienom. Ginkit ir toliau prezidenta ir seima. Šaunuoliai, gerai plauna pinigus i savo kišenes.
Atsakyti
-4

K
Kainas
2021-01-12 12:11:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visų pirma reikia paguldyti prezidentą į sulaužusę lovą ir pašerti ligoninės maistu. Gal būt tada atsitokės ir pradės dirbti į ne durniu galioti.
Atsakyti
-11

V
Va va
2021-01-12 11:38:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turi pasirūpinti išrinktoji kad jos užsisėdėję prieteliai bebrai visose šiltose vietose perduotų savo stebuklingą lazdelę, kuria pamojavus iškart viskas susitvarko
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (45)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų