Koronavirusas nustatytas „Regitros“ darbuotojui Kaune

Spalio 5 d. vakare buvo gauta informacija apie „Regitros“ Kauno padalinio, esančio Raudondvario pl. 234B, darbuotojai nustatytą koronavirusą. Darbuotoja dirba vairuotojo pažymėjimų išdavimo ir egzaminavimo srityje. Paskutinį kartą darbe lankėsi praėjusį ketvirtadienį, o penktadienį, pajutusi ligos simptomus, iš karto izoliavosi ir atliko COVID-19 testą.

Konsultacijų su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru metu buvo identifikuoti trys darbuotojai, kurie turėjo artimą kontaktą su sergančiąja. Jiems bus taikoma 14 dienų izoliacija. Kitiems darbuotojams izoliuotis nereikia, tačiau jie turės atidžiau stebėti savo sveikatos būklę.

„Tai yra pirmasis atvejis, kuomet mūsų įmonės darbuotojui yra patvirtintas koronavirusas. Darbuotoja sužinojusi tyrimo rezultatus iš karto apie tai mus informavo. Kolegė jaučiasi neblogai, linkime jai kuo greičiau pasveikti. Be abejo, aktyviai palaikome ryšį su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir teikiame visą reikalingą informaciją“, – teigia „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Atkreipiame dėmesį, kad visi darbuotojai yra aprūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis, o darbas organizuojamas taip, jog būtų minimalus fizinis kontaktas su klientais ir tarp skirtingų veiklos sričių darbuotojų. Taip pat šiandien bus dezinfekuotos padalinio patalpos.

„Kasdien dedame visas pastangas ir imamės atsargumo priemonių, kurios padėtų užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą. Mūsų darbuotojai kiekvieną rytą matuojasi kūno temperatūrą ir laikosi visų kitų saugumo reikalavimų. Kartu sąmoningumo tikimės ir iš savo klientų“, – sako D. Prevelis.

Vaizdai, kaip atliekamas Covid-19 tyrimas – video reportaže.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-10-06 16:44:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
SS pirmininkas neturi jokio imuniteto po chemo terapijos gydymo, bet neserga!!!! O "debatų "parodija kuo baigėsi - prie kamerų su kaukėm, bet pasibaigus debatam ir dar prie neišjungtų kamerų iir šviesų - visi, kai vienas kaukes nusimetė, jokio atstumo, jokių virusų neekzistavo!!!! Ar tai ne parodija viruso?!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų