Konfliktas dėl meilužio baigėsi pagal kraupiausią scenarijų: moteris nuteista dėl nužudymo

Girto vyro priekaištus dėl meilužio ignoravusi taip pat nuo alkoholio apsvaigusi moteris netrukus buvo priversta griebtis peilio. Aiškintis santykių į miegamąjį atėjęs vyras artinosi prie lovoje gulinčios moters, todėl ši, ne kartą anksčiau patyrusi vyro smurtą, griebė ant stalelio padėtą peilį ir dūrė sugyventiniui į krūtinę. Šis vienintelis dūris buvo mirtinas.

Kruvina drama Klaipėdos regione įvyko šiemet, kelios dienos po to, kai šalyje buvo paskelbtas karantinas. Su draugu degtinę gėręs S. G. tą lemtingą kovo 25-sios vakarą pradėjo konfliktuoti su namo iš darbo grįžusia sugyventine Rūta V.

Vyro įtūžis tik dar labiau sukilo, kai jam papriekaištavus dėl to, jog moteris susirado meilužį, ši net nebandė išsiginti. Kartu su dviem vyrais degtinės išgėrusi Rūta V. nuėjo į savo kambarį ir prigulusi įsijungė televizorių.

Vis dėlto, ramiai vakaras nepasibaigė. Moters sugyventinis sugėrovui užmigus atėjo į kambarį ir toliau konflikto. Jam artinantis prie moters, ši paėmė ant stalo buvusį peilį bei liepė S. G. nuo jos pasitraukti.

Kaip teisme vėliau pasakojo kaltinamoji, norėdama jį pagąsdinti, dūrė vyrui peiliu į krūtinę. Tas vienintelis smūgis buvo mirtinas. Už tai moteris nuteista 9 metams kalėjimo. Tiesa, žudikė dar pateikė apeliaciją, kuri šiuo metu yra nagrinėjama.

Moterį teisme užstojo jos ir nužudytojo dukra. Mergaitė teisme pasakojo, kad mama yra ramaus būdo, alkoholį vartojo saikingai. S. G. dažnai gėrė, jis buvo perdėtai pavydus ir prisigėręs kabinėdavosi prie mamos, ne kartą buvo ją sumušęs, tačiau mama jam vis atleisdavo.

Tik norėjo, kad jis atstotų

Byla nagrinėjant pirmos instancijos teisme paaiškėjo, kad nusikaltimo metu Rūta V. buvo stipriai apgirtusi. Moteriai du kartus nepavyko reikiamo laiko pūsti į alkotesterį, tačiau iš jos bendravimo su pareigūnais akivaizdžiai buvo galima spręsti, kad ji yra neblaivi.

Moteris pasakojo, kad tą vakarą išgėrė kelis stikliukus degtinės ir 1,5 l. alaus butelį. Žudikė pabrėžė, kad po smūgio peiliu S. G. paėjo kelis žingsniu ir tylėdamas atsigulė ant lovos. Supratusi, kad vyrui kažkas negerai, ji pažadino miegantį šio sugėrovą.

Šis esą apžiūrėjo S. G. ir pasakė, kad jis jau turbūt negyvas, po to liepė jai išmesti į šulinį prie lovos padėtą peilį, kuriuo ji dūrė sugyventiniui, kad neliktų įrodymų. Būdama šoko būsenoje, ji peilį išmetė į šulinį.

Moteris teigė, kad nežino, kas iškvietė greitąją ir policiją. Atvykusiems pareigūnams parodė, kur išmetė peilį. Ji teigė, kad labai gailisi nusikaltusi, atsiprašo nužudytojo artimųjų, tikina, kad nesiekė ir nenorėjo nužudyti sugyventinio, o durdama peiliu, norėjo tik jį pagąsdinti, kad nuo jos atstotų ir nebelįstų.

Meilužio versija pasitvirtino

Pareigūnams tikrinant moters telefoną paaiškėjo, kad ji intensyviai susirašinėjo su vienu asmeniu. Netrukus nustatyta ir jo tapatybė. Paaiškėjo, kad tai yra bendras jos ir nužudyto sugyventinio pažįstamas.

REKLAMA

Teisme liudijęs vyras pasakojo, kad buvo gerai pažįstamas ir bendravo bei kartu dirbo su S. G. ir Rūta V. Pradėjus kartu dirbti 2019 m. pabaigoje, Rūta V. darbe ėmė jam rodyti dėmesį. S. G. tai nepatiko, jis pavyduliavo, o prieš Naujuosius metus asmeniškai jo prašė nelįsti prie Rūtos V. ir su ja nebendrauti.

Vis dėlto, jis neatsisakė bendravimo su moterimi, jie tapo meilužiais, turėjo intymių santykių, nuolat bendravo SMS žinutėmis.

Kraupios istorijos atomazga tokia, kad vienu peilio dūriu Rūta V. iš dukros atėmė ne tik tėvą, bet tam tikra prasme ir motiną, mat už grotų jai teks praleisti ilgą laiką.


Rašyti komentarą...
V
Veronika
2020-10-22 20:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam apie tuos degradus reikia pastoviai rašyt. Sugyventiniai, alkoholikai. Straipsnio net neskaičiau.
Atsakyti
-2

:
:D
2020-10-22 20:14:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagasdint norejo durdama peiliu, ant kiek durnais teisesaugininkus laikyt reikia?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų