Įtariamojo Daškevičiaus nužudymu advokatas: taip elgtis – draudžiama

Policijos departamentas ketvirtadienį pranešė sulaikęs tris įtariamuosius dėl 2001 metais įvykdyto Daškinių gaujos vadeivos Remigijaus Daškevičiaus nužudymo. 

Ketvirtadienio popietę į teismą buvo atvestas vienas iš įtariamųjų, kriminaliniame pasaulyje savo pėdsaką taip pat palikęs, buvęs Daškinių gaujos narys Rolandas Dromantas.

R. Dromanto advokatas Ignas Dargužas teismo prieigose pasakojo, kad jį stebina situacija, kai asmuo yra traukiamas baudžiamojon atsakomybėn jau suėjus senaties terminui:

„Nepamirškime, kad 2001 m. galiojo senasis Baudžiamasis kodeksas. Vėliau keitėsi įstatymai. Po 2004 m. keitėsi senaties reglamentavimas. Dabar, žinoma, viską spręs teismas.

Įtarimai R. Dromantui jau buvo reiškiami ankstesniais laikais, 2010-siais. Manome, kad vykdomas pakartotinis baudžiamasis persekiojimas. Taip elgtis Lietuvos valstybėje draudžia įstatymas. 2010 m. buvo pareikšti įtarimai dėl tam tikrų aplinkybių R. Dromantui, vėliau jie buvo panaikinti.

Manome, kad šis procesas susijęs su civiline byla, kurioje šiuo metu dalyvauja R. Dromantas. Byla su kitais buvusiais verslo partneriais. Šiuo metu yra sprendžiami labai rimti teisiniai klausimai civilinėje byloje. Šiuo procesu, manau, yra bandoma daryti spaudimą teismams.“

Advokatas pridūrė, kad prokuroras R. Dromantui prašė skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams. „Mes nesutinkame su pareikštais įtarimais. Bet plačiau komentuoti detalių negaliu“, – pabrėžė I. Dargužas.

Departamento teigimu, sulaikant nužudymo organizavimu įtariamus asmenis dalyvavo Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai bei Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai. 

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „ARAS“ kovotojai sulaikė 3 Daškevičiaus nužudymu įtariamus asmenis

Trims Lietuvos piliečiams pateikti įtarimai dėl nužudymo veikiant organizuotoje grupėje. 

Daugiau apie Daškevičiaus nužudymą žiūrėkite:

Lietuvos bokso federacijos prezidento pareigas ėjęs R. Daškevičius buvo nušautas 2001 metų lapkričio 24-osios vakarą prie sostinės senamiestyje esančio restorano „St. Valentino“. 

„Daškės“ pravardę turėjęs vyras buvo siejamas su Kaune veikusiais nusikalstamais susivienijimais. Nužudymo metu jam buvo 33-eji. 


Rašyti komentarą...
k
klaidas2
2020-09-27 00:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
ziurke reilia dezinifikuoti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų