Šeštadienio vakarą pusiaukelėje tarp Girulių ir Melnragės automobilis susidūrė su briedžiu.

Vyriškio vairuojamas automobilis „Renault Espace“ važiavo miesto link, o apie 19.30 val. staiga į kelią iš miško išbėgo briedis. Susidūrimo su juo vairuotojui išvengti nepavyko. Laimei, žmogui incidentas baigėsi   gana laimingai - jis nebuvo sužalotas, nors minivenas apdaužytas ženkliai.

Briedžiui bandymas pereiti kelią buvo liūdnesnis - smarkiai sužalotas ir vieno rago netekęs gyvūnas nušliaužė į pamiškę ir liko gulėti sunkiai kvėpuodamas.

Policija įvykio vieton iškvietė medžiotojų atstovus, kurie ir turėjo nuspręsti gyvūno likimą.

Beje, šiemet šiame kelyje - tai jau antras panašus atvejis. Tiesa, pirmasis, įvykęs sausio mėnesį, nebuvo iki galo ištirtas. Mat tąkart pakelėje rastas smarkiai sužalotas šernas, o automobilio, kuris, spėjama, gyvūną Girulių plente, netoli Melnragės, ir partrenkė, nerasta.

Penktadienį Klaipėdoje užregistruotos dvi avarijos, kurių metu automobiliai trenkėsi į miesto gatvėse stovinčius vilkikus.

Apie 21 val., Debreceno gatvėje važiuojantį automobilį „Mercedes-Benz“ kliudė „Volvo“, pastarojo vairuotojas nesustojo, ir padidinęs greitį nuvažiavo Taikos prospekto link.

Jį kirtęs, „Volvo“ atsidūrė Naikupės gatvėje. Čia šis automobilis, važiuodamas pirma eismo juosta, trenkėsi į antrąja judėjusio mikroautobuso „Volkswagen Transport“ šoną ir tuoj pat visu greičiu rėžėsi į kelkraštyje stovėjusį vilkiką.

REKLAMA

Avarijoje buvo sužaloti du „Volvo“ važiavę asmenys. Jie išvežti į ligoninę. Nepatvirtintais duomenimis, abu jie - vyriškiai.

O kiek vėliau, apie 22.30 val., buvo taranuotas dar vienas vilkikas, šįkart - Smiltelės gatvėje. Į kelkraštyje stovėjusio sunkiasvorio automobilio galą trenkėsi automobilis „Mazda“, vairuojamas vyriškio. Pirminėmis žiniomis, jis automobiliu važiavo vienas. Sužalotasis išvežtas į ligoninę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų