Keli Seimo nariai ir visuomenininkai piketuos prie Rusijos ambasados Vilniuje

Šeštadienį keli Seimo nariai ir visuomenininkai rengia piketą prie Rusijos ambasados Lietuvoje dėl žmogaus teisių ir demokratijos pažeidimų Rusijoje.

Jie teigia norintys išreikšti protestą prieš Kremliaus režimo taikomus nusikalstamus metodus ir solidarizuotis su Rusijos piliečiais, kurie tuo pat metu protestuos įvairiuose savo šalies miestuose.

Apie rengiamą akciją pranešė Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Vytautas Bakas.

Anot jo, tarp iniciatorių yra ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas konservatorius Laurynas Kasčiūnas, parlamentaras „valstietis“ Tomas Tomilinas, kultūros istorikas Darius Kuolys, tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas, aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus.

„Palaikykime Rusijos piliečius, reikalaujančius laisvės ir tiesos, nebenorinčius taikstytis su korupcija, smurtu, politiniais žudymais. Būkime solidarūs su žmogaus teisių gynėjais, kurie dėl laisvės rizikuoja savo gyvybe“, – sakė V. Bakas. 

„Negalime kviesti žmonių į mitingą, nes gyvename karantino sąlygomis, tačiau nereaguoti, neparemti demokratinių Rusijos jėgų neturime teisės“, – tvirtino L. Kasčiūnas.

Anot jo, Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno sulaikymas, visas jo atžvilgiu vykdomas teisinis farsas rodo žmogaus teisių ir demokratijos išniekinimą šioje šalyje.

Rusijoje ir kai kuriose kitose pasaulio šalyse šeštadienį A. Navalną palaikantys piliečiai rinksis į mitingus.

Rusijos opozicijos lyderis praėjusį sekmadienį areštuotas Maskvos Šeremetjevo oro uoste, kai grįžo į Rusiją iš Vokietijos, kur gydėsi po smarkaus apnuodijimo nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“.


Rašyti komentarą...
N
Nuodas
2021-01-23 10:02:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tėvynėn grįžo...ad dar kartą apsinuodytų...
Atsakyti
0

V
Vat.
2021-01-23 08:30:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ,reikia žinoti Navalno veikimą ,pamatyti bylą ,o tada teisėjauti. Rietenos tarp opozicijos ir valdančiųjų visada yra.
Atsakyti
-2

P
Petras
2021-01-23 14:49:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Protestuoti galima seimo debilams, o zmonems vaziuoti pas tevus - ne?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų