l. kaščiūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. kaščiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. kaščiūnas“.

Ekspertai migrantų krizę vadina verslu, o Aleksandro Lukašenkos ėjimus – desperacija

Lietuvai ir kaimyninėms šalims atėjo maksimalių išbandymų metas – Baltarusijos diktatoriaus Aleksandro Lukašenkos įkaitais tapę tūkstančiai nelegalių migrantų braunasi į mūsų valstybes. Dėl to praėjusią savaitę Lietuvoje netgi įvesta nepaprastoji padėtis. Nors Lenkija su Lietuva stengiasi atremti migrantų bangą, Europoje vis garsiau šnekama apie tai, kad migrantus turėtume įsileisti.
2021-11-15

Ekspertai apie Rusijos keliamą grėsmę: Putino žodžiais tikėti negalim

Grėsmė, kurią kelia Rusija – tiek Ukrainai, tiek Europai, tiek ir visam pasauliui – būtent tokią temą šiandien TV3 aktualijų laidoje „Karštai su tv3.lt“ gvildens Artūras Anužis ir Mindaugas Sėjūnas, o į visus jiems rūpimus klausimus atsakyti bandys Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kaščiūnas bei Rusijos ir Rytų ekspertas Marius Laurinavičius.
2021-04-26

Ne tik Žaliasis tiltas – sovietinės skulptūros dar pasitinka Vilniaus oro uoste

Sovietinės skulptūros nuo Vilniaus Žaliojo tilto nuimtos dar 2015-ųjų liepą, tačiau tai nebuvo vienintelis sovietmetį menantis kūrinys sostinėje – analogiškas skulptūras vis dar galima išvysti Vilniaus oro uosto pastato fasade. Pats oro uostas skulptūrų likimu rūpintis negali, o Kultūros paveldo departamentas jas laiko kultūros paveldu. Akylesni vilniečiai ir sostinės svečiai gali pastebėti, kad sovietinės skulptūros įmontuotos tiesiai virš įėjimo į Vilniaus oro uostą.

Dviprasmiškas Vakarų lyderių vizitas Maskvoje

 Rusijos, Ukrainos, Vokietijos ir Prancūzijos lyderiai planuoja trečiadienį susitikti Minske ir tęsti galimų Ukrainos krizės sprendimų derinimą. Kaip vertinti nesibaigiančias derybos dėl konflikto Ukrainoje sureguliavimo? Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir mokslo instituto direktorius profesorius Ramūnas Vilpišauskas, „Žinių radijo“ laidoje „Ryto espresso,“ komentuodamas praėjusio penktadienio Vokietijos ir Prancūzijos lyderių vizitą Maskvoje teigė, kad jį galima vertinti dvipra...
2015-02-09

Laurynas Kasčiūnas: Moldovos komunistus galima paversti proeuropietiškais

Savaitgalį vykę Moldovos parlamento rinkimai parodė, kad dauguma šios šalies žmonių pasisako už europietišką savo šalies kelią, tačiau Rytų Europos studijų centro Politikos analizės ir tyrimų skyriaus vedėjas Laurynas Kasčiūnas radijo stočiai „Laisvoji banga” sakė, jog kol kas sunku spręsti, kokios politinės jėgos išsilaikys ir sudarys daugumą parlamente. Pasak pašnekovo, dar gali paaiškėti įvairūs „užkulisiniai“ nesklandumai.
2014-12-01

Kiek Europa turi skolų ir turto?

Euras netrukus švęs dešimtmetį, tačiau jubiliejaus išvakarės – nelinksmos. Vadovai nori gelbėti, visuomenė  –  atsisakyti 2002 metai – data, kai euras tapo kūnu, t.y. į apyvartą buvo išleisti euro banknotai ir monetos. Šia valiuta iš pradžių dalijosi 12 valstybių, kiek vėliau į bendrą „pinigų sąjungą“ buvo priimtos dar penkios šalys. 2012 metais sukaks lygiai 10 metų, kai buvo išleista pirmoji euro moneta.
2011-12-05
Į viršų