Sulaukęs rajono politikų pritarimo pateiktai mero veiklos 2009 metais ataskaitai, Kauno rajono savivaldybės vadovas Valerijus Makūnas Tarybos posėdyje išvardino, ką derėtų nuveikti artimiausiu metu.

"Į rajono plėtros dokumentus siūlau įtraukti prioritetą "Ekonominės krizės padarinių likvidavimas", kurio tikslas - subalansuoti rajono ekonominę ir socialinę aplinką, - sakė V. Makūnas. - Taip pat numatyti konkrečias socialinio, edukacinio ir kultūrinio bei infrastruktūros plėtros poveikio kryptis".

Ekonomikos srityje Savivaldybė planuoja prisidėti investicijomis, kuriant objektus, didinančius rajono patrauklumą verslui. Taip pat numato rengti projektus, kurie skatintų didesnį gyventojų užimtumą. Žadama plėtoti smulkiojo ir vidutinio verslo paramos bei skatinimo sistemą.

Vienbalsiai rajono politikų patvirtintoje mero ataskaitoje pripažinta: rezultatai rodo, kad Taryba kartu su savivaldybės administracija, vykdydamos Kauno rajono Gyvenimo ir veiklos kokybės gerinimo strategiją, iki šiol dirbo labai intensyviai, atsakingai ir produktyviai. Kartu atkreiptas dėmesys į tai, kad gyvenant sudėtingu laikotarpiu, kai kyla nedarbo lygis, blogėja pragyvenimas ir didėja įtampa visuomenėje, auga ir Tarybos narių atsakomybė už priimtus sprendimus.

REKLAMA

"Tiek politikai, tiek tarnautojai yra įpareigoti atsakingai elgtis kiekvieno žmogaus atžvilgiu, nuolat informuoti visuomenę apie situaciją rajone ir šalyje. Tarybos kompetencijų ribose mes pirmiausia turėtume priimti sprendimus, skatinančius smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą, darbo vietų išsaugojimą ir kūrimą", - pabrėžė rajono meras V. Makūnas.

Kauno rajono savivaldybė, pernai investavusi 5 mln. Lt, sugebėjo pritraukti 32 mln. Lt. Rajono savivaldybės Taryba 2009 m. patvirtino 27 investicinius projektus, kurių bendra vertė siekia 180,8 mln. Lt. Vykdant šiuos projektus, Savivaldybės indėlis siekia 21,7 mln. Lt.

2009 metais Lietuvoje buvo įgyvendinami 1246 projektai, iš jų 419 - Kauno rajone.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų