Kaune pareigūnai sukelti ant kojų: po skaudžios avarijos BMW vairuotojas spruko

Pirmadienį vairuotojas Kaune įtariamas sukėlęs du eismo įvykius, kurių viename nukentėjo žmogus, ir iš abiejų pasišalinęs.

5

Kauno apskrities policijos duomenimis, apie 8.30 val. gautas pranešimas, kad A. Mickevičiaus gatvėje 1984 metais gimusio vyro stovintį automobilį BMW kliudė kitas automobilis BMW, važiavęs atbuline eiga. Pildant eismo įvykio deklaraciją, pasakęs, kad keliauja pasiimti dokumentų, BMW vairuotojas automobiliu pasišalino iš eismo įvykio vietos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vairuotojas Kaune įtariamas sukėlęs du eismo įvykius ir iš abiejų pasišalinęs

Nedelsiant buvo pradėta pasišalinusio vairuotojo paieška. Apie 9.55 val. gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Karmėlavoje, Vilniaus gatvėje, BMW kliudė 1968 metais gimusio vyro vairuojamą automobilį „Opel Corsa“ ir 1950 metais gimusio vyro vairuojamą sunkvežimį „Iveco“.

BMW vairuotojas pasišalino iš eismo įvykio vietos. „Opel“ vairuotojas dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

Apie 10.10 val. Kaune, Taikos ir Pramonės prospektų žiedinėje sankryžoje, policijos pareigūnai sulaikė, kaip manoma, iš dviejų eismo įvykių pasišalinusį automobilį BMW.

Jo 1982 metais gimęs vairuotojas pristatytas į gydymo įstaigą blaivumui nustatyti.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų