opel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „opel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „opel“.

Švedijos Lietuvis į gimtinę grįžta dėl drago varžybų: startuoja 800 arklio galių turinčiu legendiniu „Opel Kadett“

Praėjusį savaitgalį Kazlų rūdos poligone surengtas pirmasis Lietuvos automobilių drago čempionato etapas, į kurį susirinko beveik 120 dalyvių. Klasėje „FWD Pro“ startavo pastaruoju metu Švedijoje gyvenantis ir tik varžyboms į Lietuvą grįžtantis marijampolietis Ernestas Stankevičius. Jis čia varžėsi legendiniu „Opel Kadett“ modeliu, kuriuo šios disciplinos varžybose dalyvauja jau daugiau nei 20 metų, vis tobulindamas savo techniką.
2024-05-31

„Opel“ žengia į naują elektromobilių erą: su viena įkrova nuvažiuos 700 kilometrų

Riuselsheime įsikūręs automobilių gamintojas „Opel“ pristatė naujos kartos elektromobilį – „Opel Grandland“. Serijinei gamybai paruoštame modelyje gamintojas panaudojo daugybę dizaino idėjų, kurios pirmą kartą buvo pademonstruotos koncepciniame „Opel Experimental“ automobilyje. Jos apima priekinę kėbulo dalį su šviečiančiu markės logotipu centre ir nuolat šviečiančias „Opel“ raides kėbulo gale.
2024-04-26

Automobiliai, kuriems kuo puikiausiai tinka „Sleeperio“ etiketė

„Sleeperis“? Kas tai? Tai yra automobilis, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip nekaltos avelės, tačiau po apgaulinga išvaizda slepiasi tikrų tikriausias vilkas, kuris su mielu noru pažemintų triukšmingą ir pajėgų analogą. Įsivaizduokite situaciją : jūs vairuojate naujutėlį „Porsche Cayman“, jūs išvažiuojate į miestą pasivažinėti ir po keletos kilometrų sustojate prie šviesoforo.
2024-04-20

„Opel Frontera“ atgimė kaip praktiškas, elektrinę pavarą turintis visureigis

„Opel“ pradeda naują ilgos ir sėkmingos įmonės istorijos skyrių: šiandien Riuselsheime (Vokietija) įsikūręs automobilių gamintojas pateikė pirmuosius sugrįžtančio modelio „Frontera“ vaizdus. Nuo pat pristatymo smagų ir erdvų naująjį visureigį bus galima rinktis su visiškai elektrine pavara, taip pat bus siūlomi variantai su 48 voltų daline hibridine sistema.
2024-04-10

Atliko elektromobilių nuvažiuojamo atstumo testą: retas pasiekia gamintojo deklaruojamus duomenis

Norvegijos automobilių klubas (NAF) kiekvienais metais surengia elektromobilių bandymus, kuriuose siekiama sužinoti kaip skiriasi gamintojų deklaruojamas nuvažiuojamas atstumas ir kokią distanciją jie gali nuvažiuoti realiomis sąlygomis.  Skirtingai nei daugelyje kitų bandymų, šiuose elektromobiliai turi įveikti kuo didesnį atstumą ne pačiomis palankiausiomis sąlygomis.
2024-03-18

„Opel“ atgaivins legendinį modelį, su kuriuo nebuvo baisu išvažiuoti į bekelę

„Opel“ paskelbė, kad 2024 m. į kelius sugrąžins vardą „Frontera“. Taip vadinsis visiškai naujas Vokietijos gamintojo SUV modelis. Naujoji „Frontera“ pasižymės išmaniomis funkcinėmis savybėmis. Debiutuojantis modelis visuomenei bus pristatytas vėliau šiais metais. Jis atspindės naująją „Opel“ tvirtų, drąsių ir išgrynintų modelių dizaino filosofiją bei taps pirmuoju serijiniu Vokietijos markės automobiliu, paženklintu naująja bendrovės emblema.
2024-01-24

Populiariausi automobiliai Europoje: dėl lyderio vaidmens pešėsi elektromobilis ir „Dacia“

Pirmą kartą Europos naujų automobilių rinkos istorijoje, populiariausiojo titulas atiteko elektra varomam automobiliui – „Tesla Model Y“. 2023-aisiais „Tesla“ senajame žemyne pardavė daugiau nei 254 tūkst. elektrinio SUV vienetų. Kartu su šiuo pasiekimu „Tesla Model Y“ užfiksavo dar keletą laimėjimų. „Tesla Model Y“ užima pirmaujančias pozicijas net trijuose automobilių segmentuose: elektromobilių, vidutinio dydžio, aukštesnės klasės automobilių.
2024-01-22

Mažų variklių gidas: Ar turėtumėte vengti kavamalės dydžio variklių?

Juokingai mažo darbinio tūrio benzininiai varikliai šiandien yra neatsiejama modernių automobilių dalimi. Vis naudotų automobilių į Lietuvą atkeliauja turėdami mažo darbinio tūrio variklius, kuriems dažniausiai lipdoma viena ir ta pati etiketė.
2023-12-27

Kitokia automobilių atstovybė: pardavinėja ralio automobilius

Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse galima labai lengvai rasti naujų arba naudotų automobilių salonus, tačiau kaip reaguotumėte į žinią, jog Šiaurės Airijoje galima rasti įmonę, kuri rūpinasi naujų, apynaujų ir legendinių ralio automobilių prekyba? Susipažinkite su „KG Motorsport“ – patyrusio lenktynininko Kierono Graffino įkurta įmone, kuris savo dirbtuvėse išdidžiai eksponuoja porą „Subaru Impreza WRX STI S7 WRC“ automobilių, kuriuos kadaise vairavo Petteris Solbergas ir Richardas...
2023-12-26

Pasirodymui Lietuvoje besiruošianti atnaujinta „Opel Corsa“ pasiūlys efektyvesnę elektrinę versiją

2023 metų Tarptautinėje mobilumo parodoje Miunchene pasaulinę premjerą atšventė vienas geriausiai parduodamų mažųjų automobilių „Opel Corsa“. Modernesnis, dar labiau skaitmenizuotas ir stebinantis savo stiliumi – taip buvo pristatytas naujasis modelis. Pirmuosius pirkėjus naujieji automobiliai pasieks jau 2024 metų pirmąjį ketvirtį, o įkandin tradicinio modelio pasirodys ir atnaujinta elektrinė jo versija. Tarp svarbiausių naujovių – gausybė vairuotojų gyvenimą palengvinsiančių technologijų.
2023-12-21
REKLAMA
REKLAMA

15 automobilių, kuriems nepavyko išlįsti iš „Mercedes-Benz“ E klasės šešėlio

„Mercedes-Benz“ E klasė daugelį metų buvo laikoma savo klasės etalonu. Santūri, bet elegantiška išvaizda, erdvus ir patogus salonas. Prie to pridėkite visuomenėje vyraujančią patikimumo kozirį ir netrukus skirtingos E klasės „Mercedes-Benz“ modelio kartos tampa vienu geidžiamiausiu automobiliu savo klasėje. Kad ir kokią stiprią paklausą turi nauji ir naudoti E klasės „Mercedes-Benz“ modeliai, ne visi trokšta vairuoti automobilį su trikampe žvaigžde.
2023-11-21

„Opel“ atnaujintą „Combo“ siūlys su benzininiais, dyzeliniais ir elektriniais varikliais

Pokyčių metas: „Opel“ pateikė išsamią informaciją apie naująjį lengvąjį komercinį automobilį „Combo“. Kompaktiškas furgonas ne tik išsaugojo ankstesnio modelio privalumus, bet ir pirmasis segmente pasipuošė moderniausiais „Intelli-Lux LED“ matriciniais žibintais. Gamintojai pastebimai atnaujino priekinę automobilio dalį, taip pat įrengė naują skaitmenizuotą vairuotojo darbo vietą. Be to, elektrinė furgono versija dabar pasižymi didesniu viena įkrova įveikiamu atstumu.
2023-11-10

Rugsėjo mėnesį Lietuvos naudotų automobilių rinkoje dominavo trys vokiškos markės

„AutoTyrimų“ duomenimis, gautais išanalizavus VĮ „Regitra“ pateiktus pradinius duomenis, 2023 m. rugsėjį šalyje pirmą kartą įregistruoti 13ʼ168 naudoti lengvieji (M1 ir N1) automobiliai, t.y. 4,3% daugiau nei 2022 m. rugsėjį (12ʼ622 vnt.). Praeitą mėnesį asmeniniai (M1) automobiliai sudarė 12ʼ314 vnt., o lengvieji komerciniai (N1) – 854 vnt. Rugsėjį šalyje daugiausiai įregistruota „Volkswagen“ (1ʼ833 vnt.), BMW (1ʼ649) ir „Opel“ (1ʼ040) markių automobilių.
2023-10-18

„Opel“ kompaktinių automobilių simbolis – „Kadett C“

Vos prieš savaitę Miuncheno tarptautinėje automobilių parodoje oficialiai pristatytas naujasis elektrinis „Opel Astra Sports Tourer“. Išskirtinio dizaino, kupinas modernių technologijų ir itin praktiškas modelis suteikia daug atsakingo vairavimo malonumo ir kartu įkūnija sėkmingą beveik devynių dešimtmečių „Opel“ patirtį kuriant kompaktinius automobilius. Prieš pasirodant modeliui „Astra“, šiame segmente didelį populiarumą buvo įgijusi „Kadett“ serija.
2023-09-22

Lietuvos naudotų automobilių rinkoje toliau dominuoja trys gamintojai: dyzeliai sudaro daugumą

„AutoTyrimų“ duomenimis, gautais išanalizavus VĮ „Regitra“ pateiktus pradinius duomenis, 2023 m. rugpjūtį šalyje pirmą kartą įregistruoti 13ʼ897 naudoti lengvieji (M1 ir N1) automobiliai, t.y. net 13,2% daugiau nei 2022 m. rugpjūtį (12ʼ278 vnt.). Praeitą mėnesį asmeniniai (M1) automobiliai sudarė 13ʼ059 vnt., o lengvieji komerciniai (N1) – 838 vnt. Rugpjūtį šalyje daugiausiai įregistruota „Volkswagen“ (1ʼ885 vnt.), BMW (1ʼ656) ir „Opel“ (1ʼ188) markių automobilių.
2023-09-22

Lietuvos naudotų automobilių rinkoje toliau dominuoja trys gamintojai: dyzeliai sudaro daugumą

„AutoTyrimų“ duomenimis, gautais išanalizavus VĮ „Regitra“ pateiktus pradinius duomenis, 2023 m. rugpjūtį šalyje pirmą kartą įregistruoti 13ʼ897 naudoti lengvieji (M1 ir N1) automobiliai, t.y. net 13,2% daugiau nei 2022 m. rugpjūtį (12ʼ278 vnt.). Praeitą mėnesį asmeniniai (M1) automobiliai sudarė 13ʼ059 vnt., o lengvieji komerciniai (N1) – 838 vnt. Rugpjūtį šalyje daugiausiai įregistruota „Volkswagen“ (1ʼ885 vnt.), BMW (1ʼ656) ir „Opel“ (1ʼ188) markių automobilių.
2023-09-22

SUV automobiliai Europoje dominuoja toliau: šiemet pasiekė didžiausią rinkos dalį

Per pirmąjį šių metų pusmetį, SUV pardavimų apimtys Europoje gerokai išaugo. Jų rinkos dalis pirmą kartą viršijo 50 proc. ribą. Tai reiškia, jog šiuo šiemet kas antras naujas automobilis buvo SUV. Remiantis „Dataforce“ tyrimų bendrovės duomenimis, per pirmąjį 2023 m. pusmetį SUV pardavimai išaugo 23 proc. iki 3,37 mln. ir užėmė 51 proc. naujų automobilių rinkos. Praėjusiais metais SUV rinkos dalis tuo pačiu laikotarpiu siekė 48 proc.
2023-09-13

Lietuvoje debiutuoja elektrinė „Opel Astra“ versija – paskelbta pirmųjų modelių kaina

Lietuvoje startuoja ilgai laukto naujojo „Opel“ elektromobilio prekyba. Naujasis „Opel Astra Electric“ modelis leis patirti vairavimo malonumą be iškastinio kuro ir išmetamųjų teršalų, o viena įkrova pajėgs įveikti iki 418 kilometrų atstumą. Jau aiški ir pirmųjų modelių kaina. Į mūsų šalį atkeliausiantys pirmieji „Business Launch Edition“ versijos elektromobiliai kainuos nuo 48 tūkst. 390 eurų ir iškart bus su gausia įranga.
2023-09-01

Lietuvoje debiutuoja elektrinė „Opel Astra“ versija – paskelbta pirmųjų modelių kaina

Lietuvoje startuoja ilgai laukto naujojo „Opel“ elektromobilio prekyba. Naujasis „Opel Astra Electric“ modelis leis patirti vairavimo malonumą be iškastinio kuro ir išmetamųjų teršalų, o viena įkrova pajėgs įveikti iki 418 kilometrų atstumą. Jau aiški ir pirmųjų modelių kaina. Į mūsų šalį atkeliausiantys pirmieji „Business Launch Edition“ versijos elektromobiliai kainuos nuo 48 tūkst. 390 eurų ir iškart bus su gausia įranga.
2023-09-01

Ruošdamiesi kasmetiniam susitikimui, „Opel Retro Lithuania“ bendruomenė Molėtų technikos muziejui padovanojo „Opel“ automobilį.

Senų ir klasikinių „Opel“ klubas Lietuvoje „Opel Retro Lithuania“ minėdamas savo jubiliejinį ir 5-ąjį didįjį klubo metų suvažiavimą nutarė tai paminėti dovanodami Molėtų technikos muziejui išskirtinį ir gatvėse jau nebesutinkamą – „Opel Rekord E2“ universalą. Klubo valdyba nupirko išskirtinio stovio automobilį iš kito klubiečio ir šį šeštadienį jį perduos Molėtų muziejui, kur jį galės apžiūrėti visi muziejaus lankytojai.
2023-08-22

„Opel Experimental“ vardu pakrikštyta koncepcija sufleruoja ko galime tikėtis ateityje

Riuselsheime įsikūręs automobilių gamintojas „Opel“ pristato novatorišką koncepciją – „Opel Experimental“. Šis elektrinis koncepcinis krosoveris, pasirodęs šių metų „IAA Mobility“ renginyje Miunchene, demonstruoja „Opel“ numatytą individualaus mobilumo ateitį. Itin aerodinamiškai efektyvus ir erdvus, apšviestas interjeras su lengvomis sėdynėmis ir pažangiu priekyje sumontuotu ekranu pažymi pagrindines „Opel Experimental“ savybes.
2023-08-10

„Opel Experimental“ vardu pakrikštyta koncepcija sufleruoja ko galime tikėtis ateityje

Riuselsheime įsikūręs automobilių gamintojas „Opel“ pristato novatorišką koncepciją – „Opel Experimental“. Šis elektrinis koncepcinis krosoveris, pasirodęs šių metų „IAA Mobility“ renginyje Miunchene, demonstruoja „Opel“ numatytą individualaus mobilumo ateitį. Itin aerodinamiškai efektyvus ir erdvus, apšviestas interjeras su lengvomis sėdynėmis ir pažangiu priekyje sumontuotu ekranu pažymi pagrindines „Opel Experimental“ savybes.
2023-08-09

„Opel“ gimtinę aplankęs Vytautas: „Šią kelionę pradėjau planuoti prieš 5 metus“

Vokietiją drąsiai galime laikyti automobilizmo pradžios lopšiu. Visgi, šioje šalyje gimę inžinieriai sugalvojo ir vėliau labai sėkmingai išplėtojo transporto priemonių rūšį, kuriai simpatijas jaučia milijonai žmonių. Žinoma, dėl labai dažnai skirtingų priežasčių.
2023-08-08

7 DTM čempionatui paruošti bolidai apie kuriuos Jūs galbūt nežinojote

Vokietijos kėbulinių automobilių žiedinių lenktynių čempionatas („DTM“) visame pasaulyje išgarsėjo dėl unikalių šio čempionato taisyklių, geriausių pasaulio lenktynininkų ir automobilių, kurie, nepaisant panašumų su salonuose stovinčiais modeliais, priminė kosminius erdvėlaivius.
2023-08-01

DTM legendos : „Opel Calibra DTM“

„Opel“ istorijos archyvuose galima rasti gausybę šios bendrovės pergalių. Tiek naujų automobilių rinkoje, tiek automobilių sporto arenoje, kurioje „Opel“ markės vardas buvo labai gerai žinomas. Vokietijoje ir už jos ribų. Kaip ir daugelis automobilių gamintojų, „Opel“ turėjo šūsnį talentingų inžinierių, kurie savo potencialą norėjo išnaudoti kurdami ne tik kasdieniškus ratuočius, bet ir ugnimi besispjaudančius monstrus, gebančius gąsdinti įvairaus amžiaus automanus.
2023-07-27

Ateityje pasirodysiantys „Citroën“, „Opel“ ir „Peugeot“ elektromobiliai nuvažiuos 700 kilometrų atstumą

„Stellantis“ inžinierių sukurta „STLA Medium“ platforma padės kasmet pagaminti ne mažiau kaip 2 mln. kompaktiškų ir vidutinio dydžio elektromobilių, kurių nuvažiuojamas atstumas su pilna įkrova sieks iki 700 kilometrų. „STLA Medium“ yra viena iš keturių naujutėlių platformų, kurios bus naudojamos milžiniškoje „Stellantis“ koncerno grupėje. Kitos platformos bus skirtos mažiems („STLA Small“), dideliems ir prabangiems („STLA Large“) automobiliams.
2023-07-17

„Opel“ atnaujino Vakarų Europoje mylimą „Corsa“ hečbeką

Dar šiemet „Opel“ prekybos salonus pasieksianti atnaujinta „Corsa“ sieks mažų automobilių pirkėjus pavergti drąsesniu ir emocionalesniu dizainu, intuityviai valdomomis technologijomis ir efektyvesnėmis elektrinėmis ir „Mild-Hybrid“ jėgainėmis.
2023-06-30

„Opel“ seka paskui tendencijas: atnaujino įžymiąją „Žaibo“ emblemą

Šią savaitę „Opel“ atskleidė naują savo kultinės „Žaibo“ emblemos interpretaciją, kuri ant serijinių automobilių bus matoma jau 2024 m. Ji ir toliau bus pagrindinis „Opel Compass“ elementas, vienas iš pagrindinių Riuselsheime įsikūrusio automobilių gamintojo dizaino filosofijos bruožų, ir tuo pat metu toliau išdidžiai puikuosis „Opel Vizor“ prekinio ženklo centre.
2023-06-27

„Opel“ automobilių gamintoja keičia daugeliui gerai atpažįstamą logotipą

Šią savaitę „Opel“ atskleidė naują savo kultinės „Žaibo“ emblemos interpretaciją, kuri ant serijinių automobilių bus matoma jau 2024 m., rašoma pranešime žiniasklaidai.  „Žaibas“, arba vokiškai „Blitz“ – glaudžiai siejamas su elektra ir yra ideali emblema, simbolizuojanti „Opel“ požiūrį į elektromobilumo erą. „Mūsų „Žaibas“ yra aktualesnis nei bet kada anksčiau.
2023-06-27

Pareigūnai sulaikė didžiulę pinigų kontrabandą: grynuosius vežėsi iš Baltarusijos

Raigardo kelio posto muitinės pareigūnams įkliuvo Baltarusijos piliečiai, bandę į mūsų šalį nelegaliai įsivežti apie 27 tūkst. eurų. Iš Baltarusijos per Raigardo kelio postą į Lietuvą automobiliu „Opel“ atkeliavę Baltarusijos piliečiai, nedeklaravę ir slėpdami nuo muitinės kontrolės, neteisėtai mėgino įsivežti grynuosius pinigus – 27 tūkst. 38 eurus ir 1145 Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių.

Brangus remontas po drago varžybų neišgąsdino: varžybų lyderiai ruošiasi sugrįžti į Kazlų Rūdą

Įpusėjus birželiui, 17-18 dienomis, Kazlų Rūdos aerodrome griaudės galingi varikliai, smilks į asfaltą šildomos padangos ir aidės ovacijos įspūdingiausiems „drago“ meistrams – taip turėtų atrodyti antrasis Lietuvos „drago“ čempionato etapas, kuriame laukiama mažiausiai šimto sportininkų pasirodymo. Važiuoti jame skuba ir šios automobilių sporto šakos „vilkai“, kurie sezoną pirmame čempionato etape pradėjo taip stipriai, jog namo iš trasos teko sugrįžti su sulaužytais bolidais.
2023-06-09

Policija prašo pagalbos: ieško mačiusių mirtiną avariją Vilniuje

Sostinės pareigūnai prašo gyventojų pagalbos. Ieško eismo įvykio, kurio metu žuvo žmogus, liudininkų. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 3-iajame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal požymius nusikaltimo, numatyto LR BK 281 str. 5 d., dėl eismo įvykio, kurio metu šių metų gegužės 25 d. apie 9 val. 25 min.

Skaudi nelaimė Kaune: perėjoje partrenktos dvi merginos

Pirmadienio rytą Kauno Veiverių gatvėje užfiksuoti pareigūnai ir du greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Pagalbos prireikė gatvėje parblokštoms merginoms. „Kažkas rimto Veiverių g. prieš 8 val. Dvi greitosios, dvi policijos. Ties pėsčiųjų šviesoforu“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytoja. Anot Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčio pareigūno, apie 7.10 val. Veiverių g. automobilis „Opel“ kliudė dvi jaunas merginas.

Pirmajame 2023 m. Lietuvos drago čempionato etape – netikėtas rekordas

Kazlų Rūdos aerodrome nugriaudėjus pirmajam Lietuvos drago čempionato etapui, organizatoriai neslepia: buvo gedimų, buvo nuotykių, tačiau jau dabar dalyviai pasirengę antrajame etape startuoti su dar daugiau ryžto ir arklio galių. Bene šviežiausias traukos varžybų dalyvis buvo Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška. Pastarasis ne vienerius metus draugiškai į miesto valdas įsileisdavęs šimtus greičiausių Lietuvoje vairuotojų, nė karto nebuvo bandęs startuoti pats.
2023-05-31

„Opel“ atstovybėje – praktiškai nauja, prieš 35 metus pagaminta „Omega“

„Opel Omega“ buvo paskutinis šios markės automobilis, turėjęs galinių varančiųjų ratų pavarą. Vėliau „Omega“ pakeitę modernūs įpėdiniai sugrįžo prie konfigūracijos, kuri yra būdinga žemenės klasės ratuočiams. Šiandien „Opel Omega“ bendro naudojimo keliuose yra ganėtinai retas reiškinys. Ypač kruopščiai ir skrupulingai prižiūrėtas egzempliorius, nuo kurio nesinorėtų atitraukti akių.
2023-05-27

Atskleidė, kurie elektromobiliai greitkelyje nuvažiuoja didžiausią atstumą

Tai, kas tradicinių automobilių vairuotojams yra įprasta, elektromobilių vairuotojams tai gali pasirodyti beveik neįmanoma. Jeigu 55 litrų talpos degalų baką turintis automobilis, naudojantis benziną ar dyzeliną, važiuodamas greitkeliu gali be didesnių problemų įveikti 700 kilometrų atstumą, net ir pats efektyviausias elektromobilis negali įveikti net 500 kilometrų.
2023-05-17

„Greiti ir įsiutę“ filmo premjera – su lietuviškos automobilių kultūros prieskoniu

Tikriausiai sunku būtų atrasti automobilių mėgėją, kuris nebūtų matęs legendinių „Greitų ir įsiutusių“ filmų. Dar sunkiau būtų atrasti tą, kuris po vieno ar kito iš šių filmų peržiūros nebūtų užsidaręs garaže ir ėmęsis savo automobilio modifikacijų, kad šis bent kiek priartėtų prie to, kas matoma ekrane.
2023-05-04

Kokius automobilius mėgsta Lietuvos įmonės? Dominuoja visiems gerai žinomas gamintojas

„Rekvizitai Premium“ duomenimis, populiariausi Lietuvos įmonėse išlieka „vokiečiai“, absoliutus įmonėms priklausančių lengvųjų automobilių Lietuvoje lyderis yra „Volkswagen“ koncernas – registruoti 40.627 VW markės automobiliai – taip pat daugiau nei 16.000 automobilių „Škoda“ ir daugiau nei 12.000 „Audi“. Antroje vietoje yra „Toyota“ (21.421 automobilis), o dešimtuke taip pat rikiuojasi BMW, „Opel“ ir „Mercedes“. Lietuvos įmonėms taip pat priklausė 324 automobiliai „Tesla“. Ši elektromobilių g...
2023-03-31

Avarija Vilniuje: susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis

Per avariją Vilniuje ketvirtadienio rytą susidūrė greitasis miesto visuomenino transporto autobusas ir automobilis. Avarija įvyko 8.25 val. Antakalnio gatvėje, ties 97 pastatu. Kaip BNS informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Loreta Kairienė, viešojo transporto stotelėje „Antakalnis“ susidūrė 4G greitasis autobusas ir lengvasis automobilis „Opel“.  Per avariją autobuse nukrito moteris, apie įvykį pranešta medikams ir medikams.

Penki nuostabūs automobiliai, kuriuos sukūrė „Lotus“ inžinieriai

„Lotus“ įkūrėjas, Colinas Chapmanas, puikiai žinojo ką reikia daryti, norit sukurti puikiomis valdymo savybėmis išsiskiriantį automobilį. Skrupulingai subalansuoti automobiliai visuomet buvo „Lotus“ pranašumas, o ir eilė skirtingų istorijos pavyzdžių rodo, jog britų kompanijos kompetencija buvo vertinama ir kitų gamintojų būstinėse.
2023-02-11

Nuo 2023 m. sausio 1 d. – nauja lengvata elektromobiliams

Nuo 2023 m. sausio 1 dienos įsigaliojo PVM lengvata už įsigyjamus M1 klasės elektromobilius, kurių vertė neviršija 50 tūkst. eurų. Šį lengvata – tik viena iš priemonių, skirtų skatinti šių transporto priemonių pirkimą ir naudojimą Lietuvoje. Mūsų šalyje vis labiau plečiama elektromobiliams skirta infrastruktūra, taikomos įvairios kompensacijos ir lengvatos. Pagal VĮ „Regitra“ duomenis, Lietuvoje 2018 m. buvo įregistruota mažiau nei tūkstantis M1 klasės grynųjų elektromobilių.
2023-01-17

Elektrinė „Opel Astra“ norės įtikinti, jog yra geresnis pasirinkimas už „Volkswagen ID.3“

Iki šiol daugelis automobilių gamintojų elektros pavarą diegdavo į ypatingai populiarius SUV tipo kėbulo tipus. Nors toks gamintojų sprendimas suprantamas, tačiau pamažu elektrifikacijos procesas paliečia ir kitus kėbulo tipus. „Stellantis“ koncernui priklausantis automobilių gamintojas „Opel“, oficialiai pristatė elektrinę šeštos kartos „Astra“ versiją su hečbeko ir universalo kėbulo tipais.
2022-12-02

Lietuvoje keičiasi „Opel“ automobilių importuotojas

„Bassadone Automotive Nordic“ įmonių grupei priklausanti „Auto-Bon Oy“, atliekanti „Peugeot“ ir „Citroën“ automobilių importuotojų vaidmenį Suomijoje ir Baltijos šalyse, iš „LänsiAuto Group“ perima „Opel“ automobilių importo verslą Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje. „Opel“ šiuo metu priklauso vienai didžiausių pasaulyje automobilių koncernų „Stellantis“, kuri taip pat gamina „Peugeot“, „Citroën“ ar „DS“ automobilius.
2022-11-29

Vilniuje startavo konkursas „Lietuvos metų automobilis 2023“: patį geriausią rinks iš 27

Trečiadienio rytą Vilniuje iškilmingai duotas startas „Lietuvos metų automobilio 2023“ rinkimams. Labai simboliška, kad šie metai – 26-ieji iš eilės, kai Lietuvoje startuoja geriausio automobilio paieškos, o konkurso pradžiai pasirinkta spalio 26-oji. Per plauką skaičių magija aplenkė šių metų dalyvių parką – konkurse užregistruoti 27 naujausi Lietuvos rinkoje debiutavę modeliai. „Nebuvo nė vienų metų, kai būtume abejoję, ar reikia konkursą organizuoti, ar pajėgsime.
2022-10-26

Automobilių pardavimų apimtys Europoje: kuriems gamintojams šiemet teks susiveržti diržus?

Naujų automobilių pardavimų apimtys Europoje jau kurį laiką nedžiugina nei gamintojų, nei jais prekiaujančių įmonių atstovų. Vis dėlto, rugpjūčio mėnesio statistika rodo, jog Europos naujų automobilių rinka pademonstravo nežymų ūgtelėjimą. Būtent rugpjūčio mėnesį, kai dauguma gamyklų Europoje stabdo savo veiklą dėl darbuotojų atostogų, naujų automobilių pardavimų apimtys išaugo 4,4 proc.
2022-09-21

Tradicijų neverta laužyti: Ne pirmos jaunystės „Opel“ automobilių savininkai rinksis į susitikimą

Rugsėjo 10-ą dieną įvyksiantis susibūrimas bus skirtas išskirtinai „Opel Retro Lithuania“ bendruomenės nariams bei „Opel“ automobiliams prijaučiantiems automanams.
2022-09-05

Tyrimas atskleidė lietuvių įpročius keliuose: greitį viršija pusė, o vaikams riziką sukelia trečdalis

Transporto kompetencijų agentūra (TKA) dalyvauja tarptautiniame „Baseline“ projekte, kurio metu visoje Lietuvoje buvo atliekami tyrimai, padedantys nustatyti kelių eismo saugos rodiklių vertes. Rodiklius padėjo apskaičiuoti mokslininkai, kurie specializuojasi statistiniuose skaičiavimuose, o tyrimo metodiką patvirtino Europos komisija. Gauti rezultatai atskleidė ne tik Lietuvos vairuotojų įpročius, bet ir spragas.
2022-08-24

Tradicijų neverta laužyti: Ne pirmos jaunystės „Opel“ automobilių savininkai rinksis į susitikimą

Lietuvoje kiekvienais metais įvyksta dešimtys skirtingų, benzingalviams skirtų renginių, kuriuose pagrindinė tema būna ne bet kas, o automanų vairuojami automobiliai. Nors dauguma renginių, skirtų automobilistams, siekia sudominti įvairių markių gerbėjus, tačiau rugsėjo 10-ą dieną įvyksiantis susibūrimas bus skirtas išskirtinai „Opel Retro Lithuania“ bendruomenės nariams bei „Opel“ automobiliams prijaučiantiems automanams. (nuotr.
2022-08-12

„Euro NCAP“ furgonų saugumo reitinguose – „Fiat Ducato“ pripažinimas

Europos naujų automobilių vertinimo programoje „Euro NCAP“ sėkmingai pasižymėjo komercinis „Fiat Ducato“. Surinkęs net 88 proc. bendrų vertinimo balų „Fiat Ducato“ gerokai aplenkė varžovus ir tapo pirmuoju platininį įvertinimą pelniusiu furgonu. „Tai vienas svarbesnių pripažinimų šiam modeliui.
2022-07-08

Itin judrioje Vilniaus gatvėje formuojasi didelės transporto spūstys: susidūrė 2 automobiliai

Pirmadienį Vilniuje – 2 automobilių avarija. Po smūgio žmogus išvežtas į ligoninę, formuojasi milžiniškos spūstys. Maždaug 11 val. Vilniuje, Kareivių gatvėje, netoli sankryžos su Kalvarijų gatve, susidūrė „Opel“ ir „Dodge“ automobiliai. Po smūgio „Opel“ vairuotojas išgabentas į ligoninę. Įvykio liudininkų teigimu, nuo Ozo gatvės atvažiavęs „Dodge“ automobilis lėkė dideliu greičiu ir išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą rėžėsi į „Opel“. Automobiliai stipriai sumaitoti.
Į viršų