Karbauskis už konservatorius atsiprašė Latvijos: ši partija nebejaučia ribų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas ir šios frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis apgailestauja, kad opozicija renkasi Latvijos įžeidinėjimą, vietoje konstruktyvaus dialogo ir už Seimo kolegas iš opozicijos atsiprašė už neatsakingus pareiškimus skirtus Latvijai ir jos tautai.

R. Karbauskis laišku kreipėsi į Latvijos ambasadorių p. Indulį Bērziņš po to, kai konservatorių atstovas Ž. Pavilionis duodamas interviu Latvijos žiniasklaidai apkaltino Latviją pardavus Maskvai Lietuvą ir teigė, kad laimėję rinkimus konservatoriai pateks į valdžią ir „visa tauta bus susidariusi nekokį stereotipą apie latvius, kurie mus pardavė Maskvai“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Laiške Latvijos ambasadoriui R. Karbauskis pabrėžė, kad šiuo metu LR Seimo daugumą sudarantys Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai atstovaujantys politikai, didžiuojasi ir džiaugiasi Lietuvos ir Latvijos bičiuliškais santykiais ir bendradarbiavimu valstybių saugumo, ekonomikos, kultūros ir kitose srityse.

„Mūsų valstybės turi bendrų tikslų ir darbų ateityje, kuriuos, kaip ir dera sunkų kelią nuėjusioms valstybėms, derinsime derybų, diskusijų, sutarimo ieškojimo keliu, gerbdami vieni kitus ir pabrėždami vertybes, kurios mus vienija,“ –  sakė LVŽS lyderis. Jis valdančiosios koalicijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vardu, paprašė priimti atsiprašymą už neatsakingus kolegos Seimo nario pareiškimus ir paprašė jo išsakytų žodžių skirtų Latvijai nelaikyti LR Seimo pozicija. 

„Apgailestaujame, kad mūsų kolegos iš opozicijos renkasi tokį kelią, ieškant kuo didesnio matomumo prieš rinkimus.  Jei mūsų jau nebestebina nuolatiniai kaltinimai ir retorika sklindanti iš opozicijos tribūnos, Latvijos kolegas tai turėjo nemaloniai nustebinti, nes kaltinimai bendradarbiavimu su Maskva ir grasinimai yra rimti bei gali turėti rimtų pasekmių ne tik diplomatiniams mūsų valstybių santykiams bet ir visose srityse, kuriose šalys bendradarbiauja. Įtraukti kaimynus į rinkimines kovas  –  negarbinga ir neatsakinga, bei parodo, kad ši partija jau nebejaučia nei ribų, nei savo elgesio pasekmių“, – sako R. Karbauskis.

Jis tikisi artimiausiu metu susitikti su p. I. Bērziņš ir aptarti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos užsienio politikos ir bendradarbiavimo su kaimynais aktualijas bei planus. 


Rašyti komentarą...
.
.....
2020-06-25 09:08:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi konservatoriu pagarindinis tikslas kenkti Lietuvai?
Atsakyti
-6

S
Skaudu
2020-06-25 13:19:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbiu Karbauski. O libkonservai perzenge visas padorumo ribas. Ju politikavimo lygis zemesnis negu gariunu.
Kada zmones supras, kad jie daro viska, kad tik blogiau butu Tautai.
Atsakyti
-4

n
nelaime
2020-06-25 14:00:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net nauseda neisvyko i kasmetini Baltijos saliu prezidentu susitikima. Rodo savo unarus.
Zemiau dugno ir plintuso.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų