Rašyti komentarą...
Lietuviams vėl “nepasisekė” per savo durnumą nubalsavo referendume balsavo prieš savo AE. Kokiais glušais reikia būti, kad nesuprasti, jog Astravas mūsų referendumo pasekmė… ir dar kaltinti tuos, kurie norėjo elektrinę statyti.
@Energetikas o tu pasidomek,kas dejo pastangas uzdaryti IGNALINA/,guli toks melynanosis nikeliuota galva grabe.....kenkeju lietuvai partija
Dar neaišku kuris durnesnis, - Pavilionis, ar Karbauskis.
Net nauseda neisvyko i kasmetini Baltijos saliu prezidentu susitikima. Rodo savo unarus.
Zemiau dugno ir plintuso.
O kur dingo visi koncervai kurie valdė Lietuvą kai prasidėjo Astravo statybos ,kodėl jie tyli ir dar mokina dabartinius .Kur dingo Kubilius kuris dviračiu važinėjosi po Astravą ,kur Sekmokas jug buvo energetikos ministru ,kur buvusi prezidentė Grybauskaitė taip draugiškai kalbėjusi suLukašenka ?O kur kiti kocervai su Lansbergiu priešakyje ko jie tylėjo kai vyko statybos.
@Gytis Prie ko čia konservai? Tai pamiršai referendumą dėl Lietuvos atominės elektrinės? Ar dar tuo metu postalu vaikčiojai? Kas organizavo, su plakatais lakstė ir parašus prieš Lietuvišką AE rinko?

Atsakysiu: šitie patys žalieji ir valstiečiai ir krūva juos palaikančių mokslinininkų bei žurnalistų. Juk tada sakė, kad AE neapsimoka. Kaip tik po referendumo ir startavo Astravo statybos.
Visus povilionius, majauskus, kasciunus, azubalius...nunese landsbergis didysis, pasakes - "Isduoti Lietuva yra tokia duobe, is kurios latviai neislips". Linkiu, kad jam bumerangu griztu siti zodziai.
@Prognoze visi tie kurie balsavo už elektrinę Lietuvoje yra protiniai atsilikėliai ir nesupranta kam reikalinga atominė bomba Lietuvoje .
Gerbiu Karbauski. O libkonservai perzenge visas padorumo ribas. Ju politikavimo lygis zemesnis negu gariunu.
Kada zmones supras, kad jie daro viska, kad tik blogiau butu Tautai.
Viskas gerai ,konservatoriai ,perėjo ribas,nepadoru darosi,kaip trokšta jie valdžios lovio,su braliukais reikia bendrauti laikantis politinės kultūros,draugiškai,be įžeidinėjimų..
Tikiuosi karbauskis neatsprašys putino už tai kad Lietuva nepriklausoma?
@xxL Asile, kur tu matai nepriklausoma Lietuva? Ozio gaivale, tu...
o kas ji ipareigojo atsiprasineti?sitas ponas jau per daug sau leidzia daro ka nori lyg butu svarbiausias zmogus valstybeje jau slykstu ziureti i jo puikybe
@tikrai Slykstu ziuret, ka isdarineja tavo konservai. Tokiu intrigu, chaoso, neteisybes dar nebuvo.
Į viršų