Karbauskis gina Širinskienę: be jos būtų mažumos vyriausybė

Ramūnas Karbauskis nenorėjo komentuoti Agnės Širinskienės sprendimo po šios kadencijos trauktis iš politikos, tačiau valstiečių lyderis dėkojo „tvarkiečių“ frakciją išgelbėjusiai politikei ir karčiai atsiliepė apie ją kritikavusius valstiečių narius.

R. Karbauskis po valdančiosios koalicijos lyderių susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda buvo klausinėjamas ir A. Širinskienės išplatintą laišką valstiečiams, kuriame politikė teigia, kad nedalyvaus kituose Seimo rinkimuose ir pasitrauks iš Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkės pareigų.

Valstiečių lyderis sakė, kad yra dėkingas A. Širinskienei, kad ji perėjo į „tvarkiečių“ frakciją, neleido jai išnykti ir patekti į daugumą.

R. Karbauskio nuomone, kai kurie partijos nariai galbūt nesuprato tokio A. Širinskienės pasirinkimo.

„Yra žmonių, kurie nesupranta, kad jos perėjimas mums padėjo išsaugoti daugumą. Kai kam atrodo, kad tai nėra vertybė“, – teigė R. Karbauskis.

Valstiečių lyderio tvirtinimu, A. Širinskienė jautriai sureagavo į partijos kolegų kritiką. Pasak R. Karbauskio, kiekvienas žmogus pats turi priimti sprendimą dėl dalyvavimo rinkimuose ir jam būtų nekorektiška komentuoti. Politikas teigė nemanantis, kad A. Širinskienė paliks Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkės postą.

„Svarbiausia, kad mes turėtume valdančiąją daugumą, sugebėtume tęsti darbus iki rinkimų. Bet koks nestabilumas atsiliepia žmonių gerovei“, – sakė R. Karbauskis.

„Tvarkiečių“ lyderis Remigijus Žemaitaitis žurnalistams patvirtino, kad A. Širinskienė lankosi jo partijos frakcijos posėdžiuose ir yra pilnateisė frakcijos narė.

„Viešai noriu padėkoti Agnei Širinskienei, kad ji drįso ir išdrįso prisijungti prie mūsų. Ir tikrai galiu pasakyti tiems kolegoms, kurie bandė iš jos tyčiotis ar bandė kažką daryti, tai be jos šiandien būtų mažumos vyriausybė“, – sakė R. Žemaitaitis.


Rašyti komentarą...
K
Kaimynė
2019-07-23 16:23:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar tokių nesąmonių ligi šiol nėra buvę seime. Ir taip daro Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė. Ligi kokio lygio nusirista Nejaugi ta Širinskienė neturi nei artimųjų, nei draugų, kurie jai nors kiek patartų. O iš kitos pusės, kas su tokia benorės draugauti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų