REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jaunieji konservatoriai N. Puteikį siūlo šalinti iš partijos, šis atkerta ginąs V. Landsbergį nuo patyčių

Parlamentaras: jie pasipiktino, kad pasikėsinau į jų stabuką Algį Ramanauską-Greitai

Jaunieji konservatoriai siūlo iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos šalinti parlamentarą Naglį Puteikį – jį kaltina „destruktyvia veikla ir partijos skaldymu“.

REKLAMA
REKLAMA

Jaunųjų konservatorių lyga (JKL) su prašymu įvertinti N. Puteikio elgesį kreipėsi į partijos vadovybę. „JKL negali likti nuošalyje, matytdama destruktyvią ir skaldančią N. Puteikio veiklą“, – rašoma jaunųjų konservatorių kreipimesi į partijos tarybą, prezidiumą, pirmininką Andrių Kubilių bei Priežiūros komitetą.

REKLAMA

Pats N. Puteikis tvirtina, jog puolimą prieš jį jaunieji konservatoriai pradėjo dėl jo nepakantumo patyčioms iš partijos pirmininko rinkimus pralaimėjusio Vytauto Landsbergio.

„Jie persiuto pamatę, kad kreipiuosi į partijos narius su klausimu, kiek galima toleruoti partijoje tokius nepraustaburnius keikūnus, pasipiktino, kad pasikėsinau į jų stabuką Algį Ramanauską-Greitai, ir, matyt, išsigandę nori mane pašalinti“, – BNS situaciją aiškino N.Puteikis.

REKLAMA
REKLAMA

Parlamentaras partijos nariams išsiuntinėjo trumpąsias žinutes su nuoroda į šoumeno A.Ramanausko-Greitai eilėraštį-parodiją, kaip atsaką į V.Landsbergio paskelbtą eilėraštį iš gyvenimo pasitraukusiam aktoriui Vytautui Šapranauskui. Į V. Landsbergio eilėraštį „Tu negerai padarei, Šapranauskai. (...)" A. Ramanauskas-Greitai atsakė ironiška eilėraščio parodija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Trūko kantrybė, kiek galima keiktis. O konservatorių partijos nariai yra kultūringi žmonės, todėl bijo ką ir pasakyti. Kadangi aš – nekultūringas žmogus, kurį piktina nepraustaburniai chamai, teršiantys partijos vardą ir jai kenkiantys, pasipriešinau“, – kalbėjo N.Puteikis.

Jaunieji konservatoriai piktinasi, kad Seimo rinkimuose dalyvaudamas kaip TS-LKD kandidatas Danės vienmandatėje apygardoje N. Puteikis „atvirais veiksmais ir finansuodamas rinkimuose rėmė ne TS-LKD narius, o kitų partijų ar judėjimų kandidatus bei skleidė neigiamą informaciją apie TS-LKD kandidatus, dalyvavusius rinkimuose“. Pateikiami Vyriausiosios rinkimų komisijos išrašai, kad N. Puteikis tūkstantinėmis aukomis rėmė kitus kandidatus, „Lietuvos sąrašo“ Baltijos apygardoje iškeltam Šarūnui Navickui skyrė 1290 litų, o nepriklausomai kandidatei Marių apygardoje Ligitai Girskienei – 4290 litų. Šiose apygardose savo kandidatus buvo iškėlusi ir konservatorių partija.

REKLAMA

Taip pat jaunieji konservatoriai tvirtina, kad TS-LKD pirmininko rinkimų metu N. Puteikis „vykdė labai agresyvią kampaniją prieš kandidatą Andrių Kubilių ir viešai apkaltino TS-LKD Lazdijų skyriaus pirmininką Artūrą Margelį klastojus rinkimų rezultatus Lazdijų skyriuje“. Jų nuomone, N. Puteikio vieši pareiškimai „neturint faktinių įrodymų ir nesurašius skundo TS-LKD Centrinei balsavimo komisijai yra akivaizdi ir tikslinga diskreditacinė veikla prieš TS-LKD“.

REKLAMA

Šiuos kaltinimus jaunieji konservatoriai grindžia politiko pasisakymais naujienų portalui 15min.lt – konservatorius kėlė abejones dėl padidėjusio balsų skaičiaus A.Kubiliaus naudai antrajame ture. „Tegul Lazdijų rajono meras Artūras Margelis neapsimetinėja šlanga dėl Andriaus Kubiliaus rinkimų rezultatų ir nevaidina čia nekaltos mergelės. Aš nežinau, kokių veiksmų jis ėmėsi – gal urną vežiojo, gal žmones, o gal dar kitaip agitavo, bet faktas, kad toks balsų skirtumasantrajame ture yra įtartinas“, – sakė konservatorius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taip pat jaunieji konservatoriai skelbia, kad N. Puteikis trumpąsias žinutes partijos nariams platino numerius iš TS-LKD narių duomenų bazės gavęs neteisėtai. Šiose žinutėse N. Puteikis skelbia, kad „jaunimas pradėjo visuotinį V. Landsbergio puolimą patyčiomis visais frontais“.

„Jaunųjų konservatorių lyga atsižvelgdama į visus išvardytus faktus, kurie įrodo, jog N.Puteikis veikia prieš TS-LKD, jos narius, viešai diskredituoja partijos vardą, vykdo skaldomąją veiklą bei taip veikdamas ypatingai kenkia TS-LKD įvaizdžiui jaunų žmonių tarpe prašo: pagal pateiktus faktus ir juos įrodančią medžiagą svarstyti Naglio Puteikio veiklą TS-LKD Priežiūros komitete; įvertinus N.Puteikio veiklą šalinti jį iš TS-LKD; nustatyti kokiu būdu N.Puteikis turi galimybę naudotis TS-LKD narių duomenų baze ir joje esančiais TS-LKD narių kontaktiniais duomenimis", – rašo jaunieji konservatoriai.

REKLAMA

TS-LKD Priežiūros komitetas šiemet yra skyręs nuobaudą N. Puteikiui dėl komentaro apie partijos kolegą „Facebook“ paskyroje – jam uždrausta iki vienerių metų eiti bet kokias vadovaujamas pareigas partijoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų