Jaunieji konservatoriai N. Puteikį siūlo šalinti iš partijos, šis atkerta ginąs V. Landsbergį nuo patyčių

Publikuota 2013.05.07 14:47

IS 2014-01-15 05:17:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kur nevisprote Rugile...Matomai ziemos saltis pakando jos zieda,ir smegenys susalo I leda....Eik isiplauk ,burna,ir rankas ,kuriomis spaudinejai klavatura...Zmogus sitaip gali rasyti,kuris zonoje sedejes,ir kaip gyvate ,savo nuodais,purskia grazius zodelius...Kas antras zodis ,-be reiksmes...Ar cia mandriai norejo pasirodyti ,ta slikstyne rugile...Arba perdaug pakabino,ar zoleles uzruke....Kedziu ir Vencku seimos ,tik pagarbos vertos.... O Rugiles kliedesiai ,panasus pozymis,-kvietimas I artimiausia psichuske... Pirmyn,kol nevelu!!!!   ATSAKYTI
rima 2013-05-09 23:38:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Seniai laikas buvo palikti tas partijas, kurios per 20 metu baigia sunaikint Lietuva, nereikia liudeti, bet reiktu dziaugtis, kad pasalina, matyt esat neparankus...   ATSAKYTI
Naglis Puteikis 2013-05-09 11:47:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dėl naujos partijos:

Kodėl esu TS-LKD ir kodėl padedu Dariui Kuoliui, bei kitiems visuomenininkams, viešo intereso gynėjams?
Į Tėvynės sąjungą įstojau 1996 m., paakintas savo tėvo Vytauto Puteikio, kuris 8 metus atsėdėjo lageriuose už Stalino karikatūrų platinimą 1946 m. Pasvalyje. Taip pat sužavėtas kalinio Algirdo Petrusevičiaus pasakojimų ir1995 m. važiuojant agituoti už TS į Ignalinos rajoną, kai jis viena ranka vairuodamas (kitos neteko Stalino lageriuose) pasakojo kaip kelsi kartus bėgo iš sovietinių kalėjimų Sibire. taip pat įkvėptas generolo Kronkaičio straipsnių. Dabar tokius žmones jau keleri metai keičia-išstuminėja buvusio Vilniaus mero Viliaus Navicko, Šiaulių miesto administracijos direktoriaus Vlado Damulevičiaus tipo žmonės, tačiau bendrąją gerovę ginančių TS-LKD narių vis dar lieka dauguma. Dėl tos sąžiningų, viešą interesą ginančių, prieš policijos smurtą ir korupciją kovojančių TS-LKD eilinių narių daugumos ir esu TS-LKD ir nesiruošiu jos palikti.
Visą gyvenimą nuo tada, kai tapau politiku (apie 2002 m.) bendrauju su visuomenininkais, viešojo intereso gynėjais ir padedu jiems kaip galiu. Galite apie tai paklausti bet kurios NVO Klaipėdoje nuo 2006 ir dalies NVO Kaune nuo 2009 m.
Jaučiu nevyriausybininkams skolą, ypač Dariui Kuoliui nuo to laiko, kai jie ir pirmiausia Darius Kuolys ėmėsi ginti 2006 m. policijos nukankinto eseisto Gintaro Beresnevičiaus garbę ir jo našlę, o aš, būdamas Klaipėdoje, neprisidėjau, nors norėjau. Vis guodžiausi, kad per didelis atstumas iki Vilniaus ir kad vilniečiai patys savarankiškai suras teisybę G. Beresnevičiaus nužudymo byloje. Darius Kuolys vienas iš pirmųjų organizavo peticijų rašymą, kad policininkams sadistams būtų iškeltos baudžiamosios bylos. Deja, gyvenimas parodė, kad teisėsaugininkai savų teisingumui neatiduoda ir valdžia visas peticijas išmetė į šiukšlių dėžę. Tada visuomenininkai ir vėlgi Darius Kuolys dėl kitos bylos ėmėsi kitokių priemonių - piketais, koncertais, mitingais , beje Daukanto aikštėje 2006 ir vėlesniais metais ėmėsi ginti kito labai įtartinomis aplinkybėmis nužudyto žmogaus - pareigūno Vytauto Pociūno garbę ir jo našlę. Ir vėl norėjau dalyvauti, ir vėl iš Klaipėdos pasirodė tarsi per toli, ir vėl galvojau, kad vilniečiai patys pasieks teisingumą. Deja, gyvenimas irgi parodė, kad nei peticijos, nei piketai valdžios nė kiek nejaudina ir valdžios smurto nestabdo. Todėl visiškai suprantu Darių Kuolį, kuris įsitikinęs, kad kitos priemonės nepadeda, ėmėsi steigti partiją ir siekti deleguoti kiek įmanoma daugiau sąžiningų žmonių į Seimą.
Nedalyvavęs anksčiau minėtose Dariaus Kuolio organizuotose akcijose už teisingumą, jaučiuosi tiems kovotojams įsiskolinęs, todėl jiems visokeriopai padedu.
2011 m. po susidūrimo su dviem policininkais sadistais dėl prekybos vaistažolėmis prie turgelio Kaune neva be leidimo 73 metų vaikų darželio auklėtoja Agota Ramanauskienė atsidūrė komoje. Tąsyk aš jau išmėginau lietuviškąjį teisingumą bandydamas kaip Seimo narys padėti surasti nukentėjusiosios giminaičiams teisybę. Deja, valdžios smurtas ir uždarumas pasirodė esą stipresni. Visi anksčiau minėti policininkai sadistai tebedirba, juos kruopščiai globoja aukščiausi teisėsaugininkai, aukščiausi politikai apsimeta, kad nieko nežino ir žinot nenori. Todėl smurtas Garliavos šturmo metu yra logiškas tokios politikos tęsinys.
Nematydamas kito būdo, kaip padaryti Lietuvos teisėsaugą ir politiką europietiškomis, pradėjau skirti dar daugiau dėmesio visuomenininkams, viešojo intereso gynėjams.
Pažiūrėsime, kaip čia viskas vystysis TS-LKD partijoje, juk įstojau 1995 m. tai į normalią partiją, kurioje nebuvo leksikos su "subinėmis, gaidžiais, besisukančiomis greitai svastikomis". Visi šie keikūnai ir kovotojai su viešu interesu bei Laisvosios rinkos instituto mokytiniai kažkokiais stebuklingais būdais (dalis jų apsimesdami neva jaunaisiais) įsistojo į TS-LKD per pastaruosius 4-5 metus ir baigia ją visai užkariauti.
Įdomu tai, kad užuot diskutavę, ar tinka TS-LKD partijai prie jos vertybių patyčios iš vyresnių, psichologinis smurtas prieš teisybės ieškančius, ar tinka "pabezdėjimai prie kūčių stalo", iš mažos mergaitės, agituojančios už konservatorius lūpų sklindantys žodžiai "gaidys, subinės", rusiški nešvankūs keiksmažodžiai, Jaunųjų konservatorių lygos atstovai Adomas Bužinskas, Deividas Misevičius, Algirdas Kazlauskas, Vytautas Budreika, Dominykas Noruišis, Justas Šireika, Kristijonas Leipus, Emilis Kazlauskas rūpinasi, kaip sunaikint diskusiją atimant kontaktus ir apskritai išmetant (žr. tiny.lt/bs9vu7h ; tiny.lt/9r6gdwt ir tiny.lt/avsh8fs . Ką tai turi bendro su vakarietiška europine kultūra.
Bet nežiūrint į tai, iki šiol šioje partijoje daugiau nei pusė tebėra sąžiningi, geri, dėl bendrojo gėrio, o ne dėl asmeninių pajamų ar asmeninės karjeros susirinkę žmonės.   ATSAKYTI
Naglis Puteikis 2013-05-08 15:38:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
N.P.: A.Bužinskai - ar ne gėda viešai skleisti dezinformaciją, kad Jūsų pareiškimas, ginantis A.Ramanauską-Greitai ir smerkiantis mane, yra neva visų Jaunųjų konservatorių lygos skyrių delegatų nuomonė? Juk nieko panašaus. Iš kur išmokote tokių juodųjų technologijų? Iš klipo "reklaminė mergaitė: kelkit "subines", "eik Tu šikt, gaidy", ar iš "svastikos sukasi greitai?:
"A.Bužinskas: Tuo tarpu Naglis Puteikis bando pademonstruoti, kad jis yra baudžiamas už nuomonės turėjimą.Todėl tai nėra vieno ar dviejų žmonių nuomonė – tai visų mūsų skyrių delegatų nuomonė. Tokia vieninga nuomonė labai aiškiai demonstruoja, kad Naglio Puteikio veikla jau galutinai įgrįso partijos nariams ir jos rėmėjams." - iš lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/n-puteikis-isitikines-kad-ji-is-partijos-norima-salinti-del-zodziu-a-ramanauskui-201305080556.htm?p=2   ATSAKYTI
Naglis Puteikis 2013-05-08 15:33:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sudedu į vieną vietą visas tris sms dėl Ramanausko, dėl kurių pasiuto JKL ir Adomėnas (plačiau siuntinėta tik pirmoji, kitos dvi - tik diskutuojant su atsiliepusiais):

1. Įtakingiausia TS-LKD jaunimo dalis ir JKL ėmė tyčiotis iš V.Landsbergio visais būdais:
„Atkartodamas buv.TS-LKD pirminininko eilių struktūrą, Ramanauskas-Greitai demonstruoja savo nepritarimą profesoriaus pozicijai, o eilėraščio pabaigoje tiesiai šviesiai rašo: "šitokias eiles sudėjęs tu liksi it prie Kūčių stalo pabezdėjęs“
- iš balsas.lt/naujiena/731312/a-ramanausko-atsakas-v-landsbergiui-sitokias-eiles-sudejes-tu-liksi-it-prie-kuciu-stalo-pabezdejes
- tiny.lt/kf8h687

2. Jei Ramanauskas nesityčiotų iš Landsbergio, tai nerašyčiau. Prašyčiau suprasti ir mane. Nusprendžiau netylėti, nes tai nėra pirmas Ramanausko bjaurus išpuolis prieš TS-LKD vertybes ir bendrąjį gėrį.

3. Adomėnas ir jo palaikomas Ramanauskas-Greitai yra reklaminiai TS-LKD veidai ir vizitinės kortelės, ant jų taktikos ir strategijos buvo "statoma" visa rinkiminė partijos kampanija, su jais yra organizuojami beveik visi susitikimai su jaunimu Vilniuje ir daug kur kitur, siekiant kuo daugiau jų pritraukti į TS-LKD.
Gal reikėtų organizuoti mandagius protesto laiškus Kubiliui ir tokio jaunimo lyderiui Adomėnui, kad tokios jų remiamo bendražygio patyčios iš pralaimėjusio oponento V.Landsbergio yra partijos griovimas ir neatitinka vakarietiškos kultūros standartų.   ATSAKYTI
Naglis Puteikis 2013-05-08 15:32:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Algis Ramanauskas-Greitai, padedamas M.Adomėno, jau daug kartų tyčiojosi iš V.Landsbergio ir jo propaguojamų vertybių, ypač Vilniaus skyrių sueigoje.
Tad tai, ką daro Ramanauskas jau senai ir tai, ką pradėjo daryti Adomėnas su Landsbergiu dabar, yra klasikinį patyčių modelį atitinkantis elgesys.
Tuo labiau, kad tad patyčias organizuoja Adomėnas, kuris yra labai įtakingas partijoje, todėl turi nepalyginamai daugiau administracinių galių nei profesorius.
Įdomu tai, kad užuot diskutavę, ar tinka TS-LKD partijai prie jos vertybių patyčios iš vyresnių, psichologinis smurtas prieš teisybės ieškančius, ar tinka "pabezdėjimai prie kūčių stalo", iš mažos mergaitės, agituojančios už konservatorius lūpų sklindantys žodžiai "gaidys, subinės", rusiški nešvankūs keiksmažodžiai, politiniai jaunuoliai rūpinasi, kaip sunaikint diskusiją atimant kontaktus ir apskritai išmetant. Ką tai turi bendro su vakarietiška europine kultūra.
Pažiūrėsime, kaip čia viskas vystysis, juk įstojau 1995 m. tai į normalią partiją, kurioje nebuvo leksikos su "subinėmis, gaidžiais, besisukančiomis greitai svastikomis". Visi šie keikūnai ir kovotojai su viešu interesu bei Laisvosios rinkos instituto mokytiniai kažkokiais stebuklingais būdais (dalis jų apsimesdami neva jaunaisiais) įsistojo į TS-LKD per pastaruosius 4-5 metus ir baigia ją visai užkariauti.   ATSAKYTI
E.Jurkevičius 2013-05-08 11:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
N.Puteikis melagis ir dar kontūzytas.   ATSAKYTI
Anuprekas 2013-05-08 10:36:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nesipykit- po galais....   ATSAKYTI
Sėkmės Puteikiui 2013-05-08 09:23:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O ką Puteikis, su juo viskas tvarkoje. O Adomėnas, parašinėja nesamonių, pavyzdžiui, "tauta nesubrendo referendumams".
Nereiktų Puteikio versti, kurti sąvarankišką partiją ar judėjimą, lai dalis konservatorių persitvarko, jei jau taip.   ATSAKYTI
Nu jo 2013-05-08 08:24:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aha jo, su tokiais "šviesuliais" kaip adomėnai, ramanauskai tik į šviesų rytojų...   ATSAKYTI
Suvalkas 2013-05-08 07:26:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Verk Lietuva jeigu tavo vaiku lyderis Algis Greitai.   ATSAKYTI
aja 2013-05-07 22:52:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai ačiū už žinias, labai naudinga žinoti, koks tas konservatorių jaunimas... Jau jei partijai nedaro gėdos Greitai retorika, žodynas, ir šlykščios patyčios - žlugusi jūsų partija. Ir neaiškinkit, kad tai intelektualu, kad tai priemonė provokuojant pažadinti visuomenę ir t.t. Chamizmas ir pas konservatorius chamizmas. Tas pats surūdijęs vamzdis prie Neries ar Soprano statula ant Palangos tilto...   ATSAKYTI
jonas 2013-05-07 20:40:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
mano nuomone, toki klouna reikia ne tik is partijos ginti, bet ir is Lietuvos.   ATSAKYTI
Monika 2013-05-07 20:13:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jaunieji konservatoriai,jums dar labai toli,toli iki gerb.Naglio Putieikio.Jūs neverti,net penkiasdešimt metrų būti šalia Puteikio.Jis garbingas,teisingas,Jam rūpi Lietuvos ateitis,o jūs dar nesubrendę,nei Baltijos kely,nei ką tai reiškia Sąjūdis nežinot,o ką jau kalbėt apie tankus prie tel.bokšto,kur mes visi stovėjom,nebijodami nieko.Tau Adomai Bužinskai,siūlyčiau gerai susimąstyti,ką darai,nes esi JKL pirmininkas,elkis padoriau.Dar per jaunas vadovaut,kaip lakstai su savo motociklu ir toliau lakstyk,nesikišk kur tau nereikia.   ATSAKYTI
Darius 2013-05-07 19:15:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Gegužės 12 dieną 07:00 renkamės Daukanto aikštėje ir prie Seimo: reikalausime neliečiamybės grąžinimo Neringai, Uspaskich ir jo komandai, laisvę ponui Daktarui, ponui Mindaugui Balčiūnui ir ponui Velečkai, kankiniams ir didžiavyriams! Šalin rankas nuo kankinės Kusaitės! Šalin rankas nuo kankinės Nutrijos Neršos! Šalin rankas nuo kankinio Daktaro! Šalin rankas nuo Velečkos! Šalin rankas nuo pono Mindaugo Balčiūno! Šalin rankas nuo šlovingosios Darbo partijos! Šalin rankas nuo gerb. Račkausko ir Ulbio! TIE-SOS! MĖ-SOS! Kur Garliavos Mergaitė? Kur antra Mergaitė? Noriu mergaitės! Kur Garliavos berniukas? Nerša netvirkink berniuko! Valio neršai! Tegyvuoja kankinys Brisius, užspringęs vėmalais!   ATSAKYTI
Rugilei 2013-05-07 17:10:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai - Sudraskė gražų prostituciu Stankūnaičių gyvenimą   ATSAKYTI
pagarba Puteikiui 2013-05-07 16:54:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Puteikis yra vienas is nedaugelio konservatoriu partijoje, kuris nusipelno pagarbos ir pasitikejimo. Apie jaunuosius konservatorius ne is tolo to negaleciau pasakyti. Jie geriau tiktu Capliko partijoje.   ATSAKYTI
Rugilė 2013-05-07 16:50:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Tikri galvažudžiai tie venckėdžiai, o Naglis - jų gynėjas! Sudraskė gražų seserų Stankūnaičių gyvenimą, nužudė teisėją Furmanavičių, paskiau nužudė savo sūnų, kad neišlįstų galai, bandė suluošinti savo dukraitės gyvenimą, kaišiodami panosėn sysalus ir"bananus", tvirkindami nekaltą Mergaitę. Tikras banditų ir žmogžudžių lizdas. Visus perkelti į Lukiškes, iki gyvenimo pabaigos izoliuoti nuo visuomenės. Toji kėdienė - tikra garliavos patvorinė spekuliantė, turbūt nė pradinės mokyklos nebaigusi, tipiška sovietinio raugo turgaus boba, proto nė už kapeiką, bet gobšumas nežabotas. Todėl ir Stankūnaitę bandė paversti verge, laimė, nepasisekė. Bet užtat stomai patiko to paties raugo abu: gobšumo įsikūnijimai. Jų vietą - zoologijos sode arba tame muziejuje, kur stalinas su leninu laikomi. Diedukas rodydavo savo „bananą“, tokį suvytusį, liepė įsikišti į burną, bet aš vos nesusivėmiau, o teta Neringa su tėčiu pasiguldydavo mane į lovą tarp jų, tėtis rodydavo sysalą, o teta putę ir mokydavo visokių šlykštynių. Taip sakė Mergaitė: vaikai nemeluoja! O dabar mama Neringa miega kartu su sūneliu, nes įpratusi negali atsikratyti ydingo įpročio. Mane mama tvirkina, taip sakė berniukas, o vaikai nemeluoja!    ATSAKYTI
Asta 2013-05-07 17:19:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tokį gražų lietuviką žodį - Rugilė,naudoji NEEGGRRAAŽŽIIAAII !!!   ATSAKYTI
dr. Jonas Ramanauskas [email protected] 2013-05-07 16:13:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As ir galvoju, kaip cia atsitiko, kad jaunieji!!!! konservatoriai taip gerai isisavino sovietine mastysena, kgb fomuojama partios linija? Ar tik nebus cia savo kanopu prikise.... sienieji konsrvatyvieji vagys ir 80 Seimo leliuku?   ATSAKYTI
Karolis 2013-05-07 15:18:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jeigu jaunieji konservatoriai eina su tuo greitu Ramanausku prieš Naglį Puteikį, tai labai liūdna. N. Puteikis yra vienas iš nedaugelio konservatorių, kurį laikau garbingu žmogumi, kuriam rūpi Lietuva. Gaila. Konservatoriai, būdami valdžioje, besistengdami tą valdžią išlaikyti, dėl tos valdžios aukojo moralės principus ir dėl to daug prarado..   ATSAKYTI
REKLAMA

TV3 Rekomenduoja

REKLAMA

TV3 PROGRAMA

Taip pat žiūrėkite:
REKLAMA

TV3.LT DRAUGAI

partner nameGjensidige draudimas
partner namepaskolų bankas
partner namesveiki produktai
partner name vaistinė internete
partner namenaujausios mados internete
partner name gipso kartono plokštės
REKLAMA
REKLAMA

Top 10

DIENOS
SAVAITĖS
MĖNESIO
Į viršų