J. Statkevičius apie „blogą gyvenimą Lietuvoje“ papasakojo Kremliaus žiniasklaidai

Žymiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius jaučiasi patekęs į kai kurių visuomenės lyderių nemalonę, po to, kai „pasakė teisybę apie Lietuvą“, kaip jis pats teigia interviu Kremliaus ruporui „Sputnik Litva“.

Menininkas interviu metu leidiniui, kurio, dėl tendencingos ir Rusijai palankios informacijos vengia Lietuvos viešosios nuomonės lyderiai, aršiai kritikavo Lietuvos valdžią, netgi užsiminė, kad „niekas nepasikeis, kol nepasikeis visa valdžia, įskaitant ir prezidentę“.

Tačiau, jis taip pat pridūrė, kad „myli Lietuvą“, todėl niekur iš čia nesiruošia emigruoti, nors ir galėtų tai lengvai padaryti.

Interviu pagrindą davė anksčiau paviešintas jo įrašas socialiniame tinkle dar šių metų pradžioje, kuriame jis skundėsi „vis blogėjančiu gyvenimu Lietuvoje“ ir aiškino, kad „vėl svarsto bėgsmą iš čia – iš šalies, kurie nacionalinis patiekalas – kitas lietuvis“.

Leidinio „Sputnik Litva“ paklaustas, kodėl vis dar neemigravo iš Lietuvos, nors ir skatino kitus tai daryti, žinomas Lietuvos menininkas atsakė, „kentėti jau nebeįmanoma“. Ir paaiškino, kad Lietuvos politikai visą laiką „tauškia niekus“. „Iš vienos pusės jie be perstojo kalba, kad aplink vieni priešai, o iš kitos, tikina, kad netrukus bus geriau“, – piktinosi J. Statkevičius.

To pagerėjimo dizaineris nemato, todėl ir išsako pyktį. „Ko gi tuomet mes stebimės tuo, kad emigracija iš Lietuvos tokia galinga. To nebeįmanoma kęsti. Skaičiai iš tiesų viršija visas ribas. Kiek jau galima tylėti. Štai aš neiškenčiau – išsakiau ant savo galvos asmeninę nuomonę „Facebook“. Tuoj pat atsirado „herojai“, kurie pradėjo mane pilti purvu pagal visą programą. Tokių komentarų visuomet užtenka. Aš stebiuosi: visi sukandę dantis gyvena, tačiau tuo pačiu šaukia, kaip aš nemyliu Lietuvos“, – pasakojo leidiniui. J. Statkevičius.


Rašyti komentarą...
L
Leonora
2017-10-23 19:23:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gryna teisybe pasake. As nematau cia nieko blogo, juk kiekviena diena visi taip kalba ir ziniasklaidoj taip pat.
Atsakyti
-5

M
Monika
2017-10-23 18:06:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsakyta teisybė visada skaudi - deja, ne visi geranoriškai priima... Mano principas - sakyti asmeniškai į akis, bet ne apkalbant pašaliniam asmeniui. Šiuo atveju, manau, kad
autorius persistengė... Aš pavyzdžiui gaunu 312 "euriukų" ir gyvenu, nes mano amžius didelių poreikių neturi, nebent vaistams. Va, geriau autorius būtų parašęs apie FARMACININKUS, kurie kainas kelia kas 2 mėnesius... ŠTAI ČIA BŪTŲ 100 PROCENTINĖ TEISYBĖ.
Atsakyti
-4

G
Gremlinas
2017-10-24 03:46:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasake kol valdzia nepasikeis nieko nebus.
Cia turbut 98% zmoniu taip galvoja, mes visi kremliaus agentai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų