• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dėl prognozuojamos audros gyventojams buvo išsiųsti skubūs pranešimai.

Dėl prognozuojamos audros gyventojams buvo išsiųsti skubūs pranešimai.

REKLAMA

Juos žmonės gavo į telefonus.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba perspėja, kad š. m. birželio 19 d. Pietų, Rytų ir Vidurio Lietuvoje numatoma labai smarki audra, daug kur bus perkūnija, vietomis smarkus lietus, kruša, škvalas. Pasirūpinkite savo ir turto saugumu. Daugiau: www.lt72.it, www.meteo.lt ir beta.meteo.lt“, – rašoma pranešime.

Naglis Šulija įvardijo, kada smogs audra: „Ruošiamės“

Šį vakarą kai kur palis iš tirpstančių debesų likučių, sako sinoptikas Naglis Šulija. Vėliau išsigiedrys, o paryčiais lietus prasidės pajūryje. Dieną lietaus, o daug kur ir audros debesys nukeliaus per visą šalį, daug kur lis, vietomis smarkiai, su perkūnija ir kruša. Perkūnijos metu tikėtini ir smarkaus vėjo gūsiai.

Temperatūra ir naktį, ir dieną labai nevienoda. Žemiausia naktį bus nuo 13–14 laipsnių šalies šiaurėje, iki 17–18 pietuose. Rytoj iki lietaus šalies rytuose kais iki 27–30 laipsnių karščio. Po lietaus bus apie 21–23 laipsnius, o šiaurės vakaruose bus vos 17–19 laipsnių.

REKLAMA
REKLAMA

„Kitaip tariant, rytoj orai keisis. Naktis dar šilta ir giedra, o rytoj per visą šalį atskirais audros židiniais nukeliaus lietus. Kam teks laimė atsidurti tarp židinių – nieko ypatinga nebus, bet centrinėje tokio židinio dalyje lietus su perkūnija plieks smarkiai, kruša ir vėtra taip pat gali būti. Ruošiamės. Atvės“, – sako N. Šulija.

REKLAMA

Ketvirtadienio naktį daug kur palis, bet daugiausiai ir ilgiausiai lis rytinėje šalies dalyje. Dieną gali palyti nebent labai trumpai ir visai nedaug. Naktis dar gana šilta – atvės iki 13–15 laipsnių, bet dieną šils tiktai iki 19–21 laipsnio, kur nors 23.

Penktadienį lietaus nenumatoma, dieną vyraus saulėti orai. Naktį atvės iki 11–13, prie jūros bus apie 16, dieną šils iki 22–24 laipsnių, prie pat jūros bus apie 20.

„Ką gi, rytoj svarbiausias šios savaitės įvykis – audra. Sveikas protas ir apdairumas bus tie du draugai, kurių pagalba labai pravers“, – teigia sinoptikas.

Kažkas nutiko negero. Nei antraštėje nei straipsnyje nebuvo "smogs" ar "talžys"...
as jau bunkeryje sedziu ir dabar meldziuosi
Labai išsigandau kai parašė kad bus kruša. Kad tik neiškruštu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų