Internautai įsiuto dėl jauno policininko komentaro apie išžagintą merginą

„Mažiau lakt reikia ir raitytis ir nieko nebus (šypsenėlė)“, – toks užrašas ties straipsniu apie Vilniuje išžagintą merginą atsirado vieno asmens „Facebook“ istorijoje.

Tas žmogus, kaip viešina „Facebook“ vartotojai, yra jaunas policijos pareigūnas, kuris savo pareigą „ginti, saugoti, padėti“ išreiškė menkai apgalvotu poelgiu, kuris gali skaudžiai atsirūgti.

Savaime suprantama, kilus skandalui internete, pareigūnas pašalino šį tiek nukentėjusią merginą, tiek visą policijos sistemą žeminantį įrašą. Bet kas buvo padaryta, to taip lengvai nebeištrinsi.

Šio pareigūno palikto įrašo kopija socialiniame tinkle pirmiausia pasidalijo internautė Salomėja. Ji išsakė savo nuomonę: „Galiu tik pasakyti, kad tokie žmonės su (tokiu – aut. past.) požiūriu, kaip šis, turi būti nušalinti nuo pareigų ir privalomai lankyti terapiją.“

Netrukus merginos įrašu pasidalijo ir beveik 70 tūks. Sekėjų „Facebook“ paskyroje turintis Saugirdas Vaitulionis: „Lietuvos policija, dar vienas jūsų herojus! Jūs man gal galit pasakyt, kaip žmonės su tokiu požiūriu iš viso gali dirbti policijoje?”

Vilniaus policijos Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja patvirtino, kad dėl šio įrašo informacija buvo perduota įstaigos vadovui, kuris ir priims sprendimą.

Gresia griežta bausmė

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad praėjusį savaitgalį Vilniaus policijos pareigūnai sulaukė pranešimo, jog Vokiečių g., naktiniame klube „Metelica“, nepažįstamas vaikinais išžagino 18 metų merginą.

Mergina į policiją kreipėsi vasario 15 d. apie 2 val. nakties, tai naujienų portalui patvirtino Vilniaus policijos atstovai.

Pradėtas tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 149 straipsnį „Išžaginimas“, 1 dalį, kuri skelbia:

„Tas, kas lytiškai santykiavo su žmogumi prieš šio valią panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle, baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų.“

 


Rašyti komentarą...
o
ot naujiena
2020-02-18 11:47:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visų mūsų policininkų, teisėjų ir prokurorų toks požiūris. Antraip nebūtų tokios statistikos: pas mus už išžaginimą net nesodina į cypę. Palyginkime D. Britaniją, kur mūsų tautiečiai (kaip ir visi kiti) už išžaginimą be sumušimo atsėdi po 8 metus kaip geručiai.
Atsakyti
-2

A
As
2020-02-18 11:51:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turėtų dukrą, gal mastytu kitaip...
Atsakyti
-7

K
Kickboxer
2020-02-18 10:55:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip sakant yra "Mentai" ir Policija , jaigu jau su mento uniforma , tai jam jau viskas galima, tokius gaidzius gatvej sutikus be uniformu reiktu salint nx is cia.Siuolaikine Policija 70% Panu ,10% senu bet geru pareigunu , rest of all piemenys.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų