Skaudi nelaimė Kėdainių rajone: gaisras pasiglemžė gyvybę

Šeštadienio naktį Kėdainių rajone kilęs gaisras pasiglemžė vyro gyvybę. Nors pareigūnai dar nustatinėja, nuo ko kilo gaisras, tačiau artimieji įtaria, kad nelaimė įvyko dėl neatsargaus rūkymo. Laimei, gaisras buvo laiku pastebėtas, tad daugiau žmonių nenukentėjo.

Apie 1 val. nakties Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Pernaravos seniūnijos Pernaravos miestelyje, Lauko gatvėje, dega individualus gyvenamasis namas. Į nelaimės vietą buvo pasiųsti Rugėnų, Josvainių ir Kėdainių ugniagesiai, Kėdainių greitoji medicinos pagalba.

Pirmieji ugniagesiai nelaimės vietoje pasirodė netrukus. Jiems atvykus namas buvo uždūmintas, paaiškėjo, kad gaisras kilo viename kambaryje, kuriame buvo namo šeimininkas.

Žuvo gaisre

Atvykusios tarnybos namo šeimininkui jau niekuo negalėjo padėti. 1953 metais gimusiam vyrui medikai konstatavo mirtį. Ugniagesiai numalšino ugnį, išvėdino namą. Gaisro metu sudegė vienas kambarys ir jame buvę daiktai. Ugniagesiams mūrinį individualų namą pavyko išgelbėti. Ugnis buvo sustabdyta lauku.

Pastebėjo moteris

Laimei, gaisro metu pavyko išvengti daugiau žmonių aukų. Name žuvęs vyras gyveno kartu su mama, kuri ir pastebėjo gaisrą. Moteris naktį pajuto iš sūnaus kambario sklindančius dūmus ir suskubo kviesti pagalbą. Pati moteris sugebėjo išeiti į lauką laiku ir taip išsigelbėjo. Manoma, kad vyras mirė uždusęs nuo dūmų. Dėl įvykio tyrimą pradėjo ne tik ugniagesiai, bet ir policija. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Įtaria rūkymą

Tuo metu žuvusio vyro giminaičiai įtaria, kad šis galėjo rūkyti lovoje ir užsnūsti. Vyriškio artimieji paliudijo, jog šis mėgdavo rūkyti, tad gaisras galėjo kilti nuo nelemtos cigaretės. Tačiau šią versiją dar turi patvirtinti arba paneigti ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Kaimo žmonės žuvusį vyrą mini geru žodžiu, o artimieji jau ruošiasi laidotuvėms.

Pagrindinės priežastys

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad pagrindinės tokių tragiškų gaisrų priežastys – neatsargus rūkymas ir elgesys su ugnimi. Kaip rodo statistika, daugiausia tragiškų gaisrų įvyksta naktį arba anksti ryte, todėl tik pastebėję gaisrą, nedelsdami skambinkite ugniagesiams. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prašo gyventojų atsargiau elgtis su ugnimi, nerūkyti lovose, nepalikti be priežiūros mažamečių vaikų.


Rašyti komentarą...
R
Rūkorius...
2020-02-18 13:04:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei būtu rūkes kontrabanda būtu dar gyvs....jos ilgai nesmilkst...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų