Įkliuvo butus švarinęs vyras – paviešino radinius jo namuose

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nustatė galimai butus uostamiestyje apvogusį, net 14 kartų už vagystes, neteisėtą disponavimą nešaunamuoju ginklu, vagystes įsibraunant į patalpas sugadinant svetimą turtą, narkotinių, psichotropinių medžiagų įsigijimą be tikslo platinti teistą 1978 m. gimusį vyrą.

Asmuo taip pat buvo teistas ir už plėšimą panaudojant dujas, dėl kurio apkaltinamasis nuosprendis įsiteisėjo vos 2018-04-10.

Priklausomybių turintis įtariamasis buvo sučiuptas už rankos, kuomet 2018-04-16, Klaipėdoje, Taikos pr. 1992 m. gimęs buto savininkas grįžęs namo aptiko sulaužytą buto durų spyną, o viduje – pašalinį asmenį ant svetainės grindų jau susidėjusį nemažai išnešti paruošto svetimo turto. Išvydęs buto savininką ilgapirštis bandė pasprukti, tačiau buvo sulaikytas. Pareigūnams apklausus įtariamąjį, prie šios bylos prijungtos ir dar dvi, įtariama šio asmens įvykdytos vagystės.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Butus uostamiestyje švarinęs vyras

2018 m. kovo 29 d. vyras įtariamas kėsinęsis pagrobti svetimą turtą ir įsibrovęs į butą Sausio 15-osios g., Klaipėdoje bei pasisavinęs 1100 eurų, trejus gintarinius karolius ir kitus daiktus, na o balandžio 6 d. jis galimai įsibrovė į kito klaipėdiečio butą Taikos pr. bei pasisavino 210 eurų, 190 JAV dolerių, bei dvi poras vaikiškų batelių.

Šiuo metu vyras suimtas trims mėnesiams. Įtariama, jog vogtus daiktus įtariamajam padėjusi realizuoti jo 1994 m. gimusi, lig šiol neteista, taip pat priklausomybių turinti sugyventinė – dalis pavogtų daiktų aptikta poros bute.

Pareigūnai prašo atsiliepti asmenis policijos darytose nuotraukose ar vaizdo medžiagoje atpažinusius jiems priklausančius daiktus.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų