Į Lietuvą neįleista 40 migrantų, vienai moteriai prireikė medikų pagalbos

Praėjusią parą pasienyje su Baltarusija apgręžta apie 40 migrantų, nė vienas š Lietuvą nebuvo įleistas, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Jos teigimu, migrantai buvo apsukti ties Ignalinos, Šalčininkų, Varėnos ir Lazdijų rajonais. Ties pastaruoju fiksuota daugiau kaip pusė visų tokių užsieniečių – tas pats pastebėta ir pirmadienį, ir antradienį.

Pasak pasieniečių, trečiadienį prie sienos linijos Baltarusijos pusėje buvusioje ir į Lietuvą patekti nenorėjusioje migrantų grupėje esančiai moteriai galimai prireikė medicinos pagalbos, kurios ji negavo kaimyninėje šalyje.

„Esant tokiai ypatingai situacijai VSAT pareigūnai iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Migrantė buvo nugabenta į gydymo įstaigą, kur jai pagalbą suteikę medikai konstatavo, kad pavojaus sveikatai nėra“, – rašoma pranešime.

VSAT teigimu, netrukus medikų paleista moteris atsisakė likti Lietuvoje, tad migrantei leista grįžti į Baltarusijos pusę vietovėje, kur jos laukė kartu keliavę ir į Lietuvą patekti nenorėję kiti migrantai.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje ir toliau tebevykdoma sustiprintu režimu.

Į Lietuvą šiemet neteisėtai per sieną su Baltarusija pateko daugiau nei 4 tūkst. migrantų.

Vilnius kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija. Dėl jos šalyje paskelbta ekstremali situacija.


Rašyti komentarą...
j
jonas
2021-09-09 10:06:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu pasenieciams uz ju darba
Atsakyti
0

p
pastebėta
2021-09-09 10:39:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
per daug prisileidom kitos valstybės mažiau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų