Gyventojai gauna skubius pranešimus: kviečia skiepytis asmenis nuo 65 metų

Lietuvos gyventojai į savo mobiliuosius telefonus gauna skubius Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento siunčiamus pranešimus. 

Juose gyventojams pranešama, kad jau prasidėjo 65 metų ir vyresnių skiepijimas nuo Covid-19. 

„Kviečiame 65 m. ir vyresnius asmenis skiepytis nuo Covid-19 ligos. Pasirūpinkime savo ir artimųjų sveikata – vakcinos laukia Jūsų! Kreipkitės į savo savivaldybę – Jums suteiks visą reikalingą informaciją“, – rašoma pranešime. 

Lietuvoje šiuo metu skiepijami įvairioms prioritetinėms grupėms, taip pat ir pagal amžių, priklausantys gyventojai. Jiems kyla didesnė rizika susirgti sunkia ligos forma.

Bent vieną COVID-19 skiepo dozę šalyje yra gavę beveik 479,7 tūkst. gyventojų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pagal naująją tvarką, baigus skiepyti 65-erių ir vyresnius gyventojus, toliau bus skiepijami visi asmenys, dirbantys arba teikiantys paslaugas švietimo įstaigose. Į šią kategoriją taip pat patenka vykstantys vykdyti lituanistinį švietimą užsienyje, laisvieji mokytojai, taip pat kiti žmonės, teikiantys švietimo ir kitas paslaugas, įskaitant valymo ar maisto tiekimo, net jeigu jie yra kitų juridinių asmenų nei švietimo įstaiga darbuotojais, bet turi tiesioginį kontaktą su mokiniais ar studentais.

Taip pat bus skiepijami treneriai ir abiturientai, medicinos sričių studentai, atliekantys praktinę veiklą.

Primename, kad prastėjant epidemiologinei situacijai antrą kartą karantinas įvestas pernai lapkričio pradžioje, šiuo metu jis pratęstas iki balandžio pabaigos. Praėjusią savaitę nustojo galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių, kurie buvo įvesti šventiniam laikotarpiui, Vyriausybė taip pat leido sporto, laisvalaikio, pramogų veiklas ir būrelius lauke didesnėmis grupėmis.


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2021-04-12 12:20:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pipec, blokuoja komentarus, kad nerašytų tie, kurie prieš skiepus ...
Atsakyti
-5

N
Nuomone
2021-04-12 12:54:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gerai, jog atspausdinote, bus įrodymas teisme, ką daro bei kokį psichologinį smurtą naudoja stumdami eksperimentines vakcinas, kurių ilgalaikiai pašaliniai poveikiai iš vis neistirti, tad kas bus su paskiepytais po metu ar kelių, iš vis niekas nežino.
Atsakyti
-7

s
sara
2021-04-12 12:21:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
AS NENORIU KAD MAN CIA SIUNTINETU ZINUTES
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų