Prie Šiaulių miesto kultūros centro važiavo Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobiliai, tačiau ne gaisro gesinti, o kone keturias tonas vyriškų, moteriškų ir vaikiškų rūbų, avalynės bei patalynės išvežti į Šiaulių oro uostą. Iš ten kilo lėktuvas „Spartan“ su svarbiu kroviniu nuo karo Gruzijoje nukentėjusiems žmonėms.

Labdarą inicijavo Šiaulių miesto Garbės pilietis, buvęs pirmasis miesto meras Kazimieras Šavinis, kuriam karo veiksmai Gruzijoje priminė 1991 metų metų sausio 13-osios naktį Lietuvos išgyventų įvykių siaubą. Tuo metu jis stovėjo prie miesto vadovo vairo.

„Šiandien nepalyginti tragiškesnius įvykius išgyvena Gruzijos žmonės, kuriems labai reikalingas ne tik mūsų dvasinis palaikymas. Jiems be galo reikalinga ir materialinė parama. Prisidėkime, kiek galime, ir mes“, - šiauliečius ragino K. Šavinis.

Jis kvietė visus gyventojus, miesto įmones, gaminančias ir prekiaujančias aprangos prekėmis, paaukoti naujų ar dėvėtų drabužių, patalynės nukentėjusiems Gruzijos vyrams, moterims ir vaikams. Paramos akcijos organizatorių nesustabdė net atkalbinėjimai, kad reikalingos patalpos, trūks laiko, nes prieš akis daug laisvadienių.

K. Šaviniui nuoširdžiai talkino Šiaulių miesto kultūros centro direktorius Virginijus Stonkus bei Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Šiaulių komiteto darbuotoja Ilona Sungailienė.

REKLAMA

Kadangi Kultūros centras palaiko glaudžius ryšius su Gruzijos meno kolektyvais, tai jo vadovas V. Stonkus mielai sutiko užleisti centro patalpas drabužiams sandėliuoti, rūšiuoti ir pakuoti.

Kazimieras Šavinis su žmona Donata buvo maloniai nustebinti geranoriškumo žmonių, aktyviai dalyvavusių paramos akcijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų