Gražių orų šią savaitę nebesulauksime: kuo toliau, tuo bus prasčiau

Trečiadienį Lietuvoje orai buvo įvairūs – tai apniukę, tai su saulės spinduliais. Artimiausią naktį įvairovė išliks – nors vyraus debesuotas dangus, pragiedrėjimų irgi pasitaikys, tik nedaug. Daug kur palis, kai kur ir ne po kartą, bet lietus dažniausiai bus negausus, kai kur tiesiog dulksnos.

Ketvirtadienį irgi bus debesuota, pragiedrulių greičiausiai jau nebeišvysime. Daug kur palis, bet ir vėl negausiai. Dažniau lietaus debesys telksis ties vidurine ir rytine Lietuvos dalimis, bet ir vakaruose palynos. Vėjas nestiprus.

„Kitaip tariant, ir artimiausią parą orai bus rudeniški. Ir naktį, ir dieną jie bus debesuoti, apniukę, bet naktį dar kai kur pasitaikys ir pragiedrulių. Ir naktį, ir dieną daug kur palis, kai kur ir ne po kartą. Vyraus negausus lietus, kai kur tiesiog dulksna. Vėjas pietvakarių, nestiprus. Oras naktį atvės iki 7–9, dieną šils iki 10–11, kai kur 12 laipsnių šilumos“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį kartkartėm vis palynos, dažniausiai visai negausiai. Naktį atvės iki 6–8, dieną šils iki 9–11, kai kur 12 laipsnių šilumos.

Šeštadienio naktį palis daug kur, dieną tik vietomis. Oras naktį atvės iki 4–6, dieną šils iki 9–11 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų