Rudens orus paįvairins ne tik lietus, bet ir šis tas malonesnio

Antradienį Lietuvoje orai buvo debesuoti, tačiau gana šilti, kai kur palynojo. Artimiausią naktį irgi numatomi debesuoti orai, pragiedrulių nebus. Atkeliaus ir lietus – pirmiausia jis prasidės pajūryje ir vakarinėje Žemaitijos dalyje, tačiau iki ryto pasirodys jau visur ar beveik visur. Vėliau nušvis saulė.

Ryto valandomis lietaus debesys iškeliaus Pskovo bei Novgorodo link, o Lietuvoje dangus ims šviesėti. Vietomis net pragiedruliai atsivers, nušvis saulė. Visgi iš nestorų debesų kur nors palynos, bet ir trumpai, ir mažai.

„Kitaip tariant, artimiausią parą bus įprasti spalio pabaigos orai. Naktis debesuota, pragiedrulių nebus, kurį laiką lis beveik visur, o Vidurio Lietuvoje, kai kur Aukštaitijoje gali ir gana gausiai. Dieną palis jau vos kai kur, debesys sklaidysis, atsivers pragiedruliai, kai kur ir saulė nušvis. Oras naktį atvės iki 8–10 laipsnių, dieną šils iki 11–13, kur nušvis saulė – maždaug 14 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi pras orai išliks panašūs. Ketvirtadienio naktį palis daug kur, dieną tik vietomis, ir naktį ir dieną negausiai. Oras naktį atvės iki 7–9, dieną šils iki 11–13 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį palis vietomis, dieną daug kur, vyraus negausus lietus. Oras naktį atvės iki 5–7, kai kur liks apie 8–9 laipsnius, dieną šils iki 9–11 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų