TV3 Žinios. Lietuva pradeda jausti sergamumo koronavirusu pasekmes

Lietuva pradeda jausti išaugusio COVID-19 sergamumo pasekmes. Medikai prabyla – ligoninėse pradeda trūkti koronaviruso lovų, karštoji koronaviruso linija visiškai perkrauta, tūkstančiai žmonių negali prisiskambinti, nauji židiniai tampa nebeatsekami. Mokslininkai prognozuoja, kad lapkričio pradžioje kasdien naujų atvejų gali būti daugiau nei po 1000-tį.

Rinkiminis detektyvas. Kas gi laimėjo Utenos apygardos Seimo rinkimus – socdemų lyderis Paluckas ar konservatorius Pupinis? Vyriausioji rinkimų komisija galop suskaičiavo pasiklydusius balsavimo vokus ir skelbia, kad Gintautas Paluckas pralaimėjo penkiais balsais. Tačiau socialdemokratai skelbia radę aibę pažeidimų, todėl rezultatą grąsina apskųsti. Tuo metu į kitą Seimą neišrinkti parlamentarai jau pamažu kabinetuose pradeda kraustyti daiktus. Ateitis kai kuriems miglota – net ir įtakingiems ministrams gresia pabūti bedarbiais.

Daugiau aktualiausių naujienų – TV3 Žiniose.


Rašyti komentarą...
L
Laimutė Sofija
2020-10-27 18:34:57
Pranešti apie netinkamą komentarą

Nieko baisaus, gaus puikias išeitines, o ir šiaip neskurdo. Cha, cha, cha
Atsakyti
-1

N
Nikas
2020-10-28 14:06:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieks to covido neneigia, tiesiog reakcija turi būti adekvati į problemą.
Dabar visas pasaulis kraustosi iš proto dėl viruso, kuris realiai gyvybei pavojingas geriausiu atveju 1 proc. žmonijos, t.y. aukojam didžiąją daugumą žmonių interesų dėl absoliučios mažumos.
Duokit pagaliau ramybę nuo to viruso ir leiskit laisvai gyventi. Nesureikšminu aš tiek savo egzistencijos, kad būčiau toks savanaudis ir žiūrėčiau tik į save, man svarbiau, kad mano vaikai neprarastų darbo, neprarastų būsto dėl tų visų diktatų, o mano būtis tegu bus Dievo valioj. Visi matom, kad tas virusas realiai pavojingas geriausiu atveju tik kokiam 1 proc. žnonijos, o kenčia dėl to visi, kur adekvati ir pasverta reakcija į problemą? Kai nuo alkoholio, tabako ar autoįvykiuose kiekvieną dieną pasaulyje žūsta tūkstančiai žmonių, tai niekam tai nerūpi, neuždraudžiamas nei alkoholis, nei tabakas, nei važinėti automobiliais, nes čia jau apsipratom, tiek to tegu žūsta. Kai su kitais virusais irgi apsipratom, teks ir su šiuo apsiprasti, norit jūs to ar nenorit ir jokie karantinai nepadės, visada jis bus tarp mūsų. Tiesiog yra pasirinkimas ar tik turėti viruso problemą, kurią ar šiaip ar taip jau turime, ar plius dar turėti papildomai ir kitų (ekonominių, socialinių ir kt.) problemų dėl įvairių karantinų.
O ką siūlot, uždaryti ligonines, kad išmirtų žmonės nuo rimtų ligų ir mokyklas, kad bukas jaunimas augtų ir kuriais manipuliuoti būtų galima dar lengviau negu dabar. Po nuotolinio mokymosi, tada jau ir tokios pasakos, kaip kad atskrido marsiečiai ir apkrėtė žemę dar kokia nors liga, atrodys kaip gryna teisybė. Jeigu prieš trisdešimt metų butų toks virusas kaip korona, nieks į tai visai dėmesio būtų nekreipęs, praeitų jis net nežinotų nieks kad tai yra problema. Dabar žmonės jau "protingesni", užtenka kokios informacijos per TV ir pasirengę viską kaip zombiai daryti - ir kaukes nešioti, ir skųsti vieni kitus, jei reiks ir vieni kitų išsižadėti, žodžiu, beveik kaip Stalino laikais, kad tik kažkokiu gripu nesusirgti. Neneigiu, kad yra tas virusas, bet reakcija į paprastą ligą turi būti adekvati, o ne sureikšminta ant tiek, kad daugiau nematom nei ligų, nei problemų - pasirengę paaukoti pusę žmonijos, kad tik nesusirgti besimptomiu gripu.
Atsakyti
0

L
Lina
2020-10-27 18:49:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad nėra jokio viruso. CDC labiau tikiu, nei šituo jūsų melu. O CDC ir straipsnį parašė savo puslapyje. Žmonės serga ne virusu, o savo pačių virusais, kuriuos kaukių pagalba buvo susargdinti.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų