Girtas ukrainietis Vilniuje sukėlė avariją – po susidūrimo automobilis pradėjo rūkti

Šeštadienio vakarą girtas ukrainietis sostinėje sukėlė avariją. Neblaivus vairuotojas sankryžoje rėžėsi į kitą automobilį, po susidūrimo šis pradėjo rūkti.

18

Savanorių pr. ir Gerosios vilties g. sankryžoje į moters vairuojamą „Mazda“ automobilį rėžėsi girto ukrainiečio vairuojamas „VW Golf“. Avarijos kaltininkas – ukrainietis. Jis per sankryžą važiavo degant raudonam šviesoforo signalui, kai moteris pajudėjo esant žaliam.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Girtas ukrainietis Vilniuje sukėlė avariją – po susidūrimo automobilis pradėjo rūkti

Avarijos dalyvės teigimu, ukrainietis bandė pasišalinti iš įvykio vietos. Atvykus policijos pareigūnams, vyras įpūtė apie 1,5 promilės. Vairuotojui nustatytas lengvas girtumas, jį išsivežė policijos pareigūnai. Vairuotojas greičiausiai išvengs baudžiamosios bylos, kadangi per avariją žmonės nenukentėjo. Ukrainiečiui teks atlyginti avarijoje sukeltus nuostolius.

„Mazda“ automobilyje be vairuotojos važiavo dar du vaikai. Po įvykio automobilis pradėjo rūkti, dėl to į įvykio vietą atskubėjo ne tik policijos pareigūnai ir medikai, bet ir gelbėtojų pajėgos. Visgi automobilis neužsidegė. Medikai apžiūrėjo vaikus, bet jų į ligoninę vežti neprireikė.

 

 


Rašyti komentarą...
A
Antanas
2020-10-18 05:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Degratas, tokių yra ir Lietuvoje, nieko naujo. Kalta valstybė, tiksliau pasakius, po nuliai Valdžia, štai pagrindiniai kaltę prisiimti turintys asmenys.
Atsakyti
0

L
Lk
2020-10-18 17:59:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal yra įvykio liudininkai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų