REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje antradienio rytą policija nuo tilto nukabino raudoną vėliavą su Rusiją šlovinančiu užrašu.

Vilniuje antradienio rytą policija nuo tilto nukabino raudoną vėliavą su Rusiją šlovinančiu užrašu.

REKLAMA

Vilniaus apskrities policijos atstovė Loreta Kairienė BNS sakė, kad 5.09 val. buvo pranešta, kad važiuojant nuo Savanorių žiedo link Gariūnų, ant pėsčiųjų tilto virš važiuojamosios kelio dalies, pakabinta raudonos spalvos vėliava.

Apie tai pareigūnams pranešė pro šalį važiavęs vairuotojas.

Policija nuvyko į įvykio vietą Oslo gatvėje ir ant tilto rado kabančią raudonos spalvos vėliavą.

„Nukabinę pamatė, kad ant jos užrašyta „Slava Rusija““, – BNS sakė L. Kairienė.

Vėliavą pareigūnai pasiėmė ir pristatė į komisariato budėtojų dalį. 

Be to, naktį, 0.45 val., buvo gautas anoniminis pranešimas apie viešai demonstruojamą Georgijaus juostą ir kitus Rusijos karo prieš Ukrainą simbolius. Medžiaga patikslinimui perduota Vilniaus miesto 2-ajam policijos komisariatui, pirminiame pranešime nenurodyta, kur uždrausti simboliai demonstruoti.  

Antradienį, gegužės 9-ąją, Rusija mini pergalės Antrajame pasauliniame kare dieną.

gali švęsti Rosijoje. Kam šventė, o kam buvo tą dieną ešalonai paruošti link Laptevų jūros. Prasidėjo mūsų tautos genocidas. Taip kad švęsti nėra ką.
arba neturite ką rašyti --arba labai ilgitės Rusijos -- kito varijanto nėra . vienas pkabino vėlevą kitas eis pro šalį ir nukabins ir numes po mašinų ratais --ir triukšmas pasibaugs ir pasibaigs dėmesys -- o dabar kas tik kur pgadino orą tuojau visur pilna reklamos ir triukšmo --vaikų darželis daugiau nieko
Lietuvos valdzia prileido virs 400 tukst. visokiu is buvusiu Sovietu Saliu, tai dabar nereikia stebetis. Negalima atmesti, kad greitai ju "vaduoti" gali ateit Putleris arba jie prades kurti valstybe valstybeje, kaip Moldovoje arba Rytu Ukrainoje...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų