Rašyti komentarą...
Jai būtume ndpriklausę Europos Sąjungai būtume neįsileidę nei aborigenų nei ukrainiečių rusakalbių o dabar neturėjom pasifinkimo vargoms su Lukašenkos juodašikniais o po to atsigrūdo burlokai su ukrainiečiais o mūsų valdžia durneliai savo žmonių nevertina o svetimšalius išlaiko iš mūsų kišenės.
Lietuvoje įra daug rusų,kurie švenčia rusiškas šventęs ir Ukraina jiems rusijos sudėtyje, daug rusišku padugniu kurie prievartauja vaikus ir jiems nereikia egzaminų jie gerai šneka lietuviškai.
Gal laikas surinkti visus putlerio georgijaus juosteliu ir sovietu gerbejus ir issiusti ten,kur nuo sovietu nelabai te pazenge i prieki, t.y. i rusija. Gales laisvai demonstruoti ir garbinti sojuza bei sRasija
@Marius Jeigu pas tave zadnicoi ikista lgbt veliava ,mes nesakom kad tu butum isiustas pas pindarosus

Žmogus privalo turėti savo nuomonę
Saunoliei
Tai kabina tas vėliavas jeigu žino kad nukabins
Jei galima nuo Serbijos atplėšti Kosovą, tai kodel negalima nuo Ukrainos Donbaso ? Viskas teisėta.
Romui,bet ir Amerikai nereikia lauru kabinti,nenusipelne! Eik i miska,pakentek iki Velyku,paskui iki Kaledu,taip Amerika padejo...viža tu..
Senoliui,karo pradzioje daug tavo pasaulio saliu atidare frontus pries rusija,bet rusai kara laimejo savo lavonais ir tavo pasauli islaisvino savo utelem,bet laimejo,tai ir buk teisingas,o esi durn.durn.avizini...
Tada kabinimom trispalves, dabar raudonas. Matyt pasaulyje dar nieks nesugalvojo padorios valdžios sistemos kuri patiktų visiems..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų