Gediminas Kirkilas apie Gretą Kildišienę: kandidatūra normali

Šiandien surengtoje Ramūno Karbauskio ir Gretos Kildišienės spaudos konferencijoje buvo bandoma žiniasklaidos atstovams atsakyti į svarbiausius klausimus dėl savaitgalį spaudoje pasirodžiusios publikacijos.

15

Joje yra nurodoma, kad Greta Kildišienė naudojasi Ramūno Karbauskio valdomam koncernui "Agrokoncernas" priklausančiu automobiliu. 

Tačiau tai nebuvo vienintelis klausimas, kuris visuomenę vertė kiloti antakius. Vos pradėjusi dirbti, ji jau yra siunčiama į Jungtines amerikos valstijas komandiruotei. 

Ramūnas Karbauskis spaudos konferencijoje atremdamas tokias kalbas, teigė, kad Gediminas Kirkilas pats pasiūlė tokią kandidatūrą. „Noriu labai aiškiai pasakyti, kad Greta Kildišienė yra tarpparlamentinės delegacijos pirmininko pavaduotoja. Tos delegacijos pirmininkas yra Gediminas Kirkilas, kuris dalyvaudamas Seimo valdyboje įrodinėjo, kas turi važiuoti ir kodėl turi važiuoti. Jis įrodinėjo, kad Gerta Kildišienė puikiai atliks šią pareigą. Tai šis sprendimas yra priimtas valdybos. Šitas numatomas posėdis yra pristatytas ir informacija, kurią parveš Seimo narė bus pristatyta Seimui ir visuomenei“, - sako R. Karbauskis.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos spaudos konferencija „Politikos aktualijos“

Kaip argumentą dėl kalbos mokėjimo Seimo narė Greta Kildišienė įvardino kelis emigracijoje praleistus metus. „Jeigu pratęsiant komandiruotės temą ir savo anglų kalbos mokėjimo ar nemokėjimo temą. Keletą metų gyvenau ir dirbau emigracijoje, tai manau, turėtų būti atsakymas dėl mano anglų kalbos mokėjimo ar nemokėjimo“, - sakė Seimo narė Greta Kildišienė.

Į JAV keliaus ir dar kartą?

Socialdemokratas ir Seimo delegacijos Tarpparlamentinės Sąjungos pirmininkas Gediminas Kirkilas pripažįsta, kad tai buvo jo pasiūlymas. „Taip, siūliau. Mūsų yra 4 žmonės, Greta Kildišienė yra mano pavaduotoja, yra dar mūsų sąjungoje Aušrinė Norkienė ir Rokas Žilinskas. Tai aš galvoju, kad naujiems seimo nariams būtina pradėti susipažinti su ta Tarpparlamentinė struktūra. Tai šiuo atveju, tarpparlamentinė sąjunga, kurioje ir turės dirbti. Todėl buvo nuspręsta ją ir siųsti", - sako G. Kirkilas.


Rašyti komentarą...
K
Kirkilas
2017-01-17 15:05:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
stengiasi įtikti Karbauskiui,pataikavimas madoje.
Atsakyti
-1

r
rinkeja
2017-01-17 15:50:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ne karbauskis siunte o kirkilas jau viena nuodeme atkrenta kuria norejo priklijuoti jam valio as manau kad jis yra saziningas valio
Atsakyti
0

t
to info
2017-01-17 22:50:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar zinai, INFO-neinfo, kad yra Nobelio laureatu be aukstojo issilavinimo. Ar nera noro papriestarauti premijos Komitetui?


Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų