Ramūnas Karbauskis atrėžė į kaltinimus dėl romano: mano šeima yra stabili

Lietuvos valstiečių – žaliųjų frakcijos narė, pirmininko pavaduotoja Greta Kildišienė ir toliau išlieka garsiausia ir įdomiausia naujiena socialinėje erdvėje.

Šiandien surengtoje spaudos konferencijoje Ramūnas Karbauskis ir Greta Kildišienė atsakė į visuomenei rūpimus klausimus. 

Atsisako automobilio nuomos

Ramūnas Karbauskis kaip esminę šį savaitgalį pasirodžiusios publikacijos priežastį išsakė išpuolį prieš jį. 

"Seimo narė Greta Kildišienė įvertino tai kaip spaudimą man ir problema yra vienintelė, kad šitas sandoris yra sudarytas su įmone, kuri yra susijusi su manim. Tai atitinka visus reikalavimus, kurie daromi išperkant nuomą, bet tai yra susiję su manimi. Pretekstas yra, akivaizdu, kad tikslas yra ne Seimo narė Greta Kildišienė, taikinys esu aš", - sako R. Karbauskis

Pati Greta Kildišienė, reaguodama į viešojoje erdvėje kylančius klausimus, nusprendė atsisakyti "Agrokoncernui" priklausančios automobilio nuomos ir įsigyti asmeninę transporto priemonę. "Noriu informuoti apie savo artimųjų apsisprendimą nutraukti išperkamosios nuomos sutartį su "Agrokoncernu". Ketinu artmiausiu metu įsigyti asmeninį automobilį", - sako seimo narė. 

Seimo narė Greta Kildišienė ir toliau atsisako atskleisti, koks privačių asmeniu įvardijamas jos gimininaitis buvo sudaręs automobilio nuomos sutartį. 

Manęs jokiais būdais nepribaigs

"Problema esu aš, kaip frakcijos vadovas. Problema yra tai, kad mano reputacija būtų pakirsta dėl alkoholio kontrolės, farmacijos pakeitimų. Mane galima apipilti bet kokiu mėšlu, bet manęs jokiais būdais nepribaigs. Galima meluoti ir šmeižti, bet prisiekiu padarysiu užsibrėžtus darbus", - teigė Ramūnas Karbauskis

Anot jo, visa istorija prasidėjo dar 2015 metais, kai iš Valstiečių - žaliųjų partijos Panevėžio skyriaus buvo išmesti Gema Umbrasienė ir Mantas Leliukas. Kurie aktyviai pasisako prieš Gretos Kildišienės planuojamą keisti Medžioklės įstatymą. 

REKLAMA

Tai patvirtino ir Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika, kuris teigia, kad praėjusių metų gruodį jie abu, su Greta Kildišienė keliavo į Anykščius. Juose  Seimo nariai buvo susitikę su vietinio medžiotojų klubo nariais.  "Situacija su kolege Greta susijusi tuo, kad ten jos apygarda, ši problema tęsiasi jau kelis metus, vyksta ginčai. Čia buvo bandymas susodinti visus prie vieno stalo, nes Lietuvoje turime ir daugiau panašių situacijų", - sako Kęstutis Mažeika. 

Ramūnas Karbauskis Anykščiuose susiklosčiusią situaciją vertina kaip užkliudytus panevėžiečių interesus. "Iš Anykščių rajono mero žinome, kad situacija be galo įtempta ir interesai šituo įstatym užkliudyti ne anykštėnų, o panevėžiečių - buvusių prokurorų, kurie medžioja tame rajone. Tas sutapimas pasirodė keistokas ir ryšys, kad vėl yra Panevėžys", - sako R. Karbauskis

Jokių santykių nėra

Kalbai pasisukus apie neįprastus šių dviejų Seimo narių santykius, Ramūnas Karbauskis tikina, kad jokių santykių nėra. "Jokių santyklių, kuriuos mums bando pripiršti spaudą, nėra ir nebuvo. Tai gali būti sąmoningai padaroma, siekiant emociškai žlugdyti , jei man kas nors pasakys bent vieną argumentą, neva aš turiu kažkokį tai romaną. Mano šeima yra stabili", - tikina Ramūnas Karbauskis

Ramūnas Karbauskis išsidavė, kad nėra patenkintas ir tuo, kad viešojoje erdvėje pasirodė jo šeimos nuotraukos. "Ką turi galvoti artimi žmonės. Kai mano šeimos narių nuotraukos buvo paviešintos, jos buvo pavogtos. Jų niekas neprašė leidimo jas gauti, kaip tai vertinti. Tiesiog pavogiamos. Ir mes kalbam apie žurnalistiką. Metodai, kuriais yra kovojama prieš mane ir kitus seimo narius nėra teisėti. Ji yra rašoma kaip faktas. Kokiu būdu ta informacija buvo gauta. Jums nekyla toks klausimas?", - susirinkusių žurnalistikų klausė Valstiečių - žaliųjų frakcijos pirmininkas. 

REKLAMA

Anglų kalbos žinios pakankamai geros

Ramūnas Karbauskis atrėmė ir kritiką dėl Gretos Kildišienės siuntimo į komandiruotę JAV. „Noriu labai aiškiai pasakyti, kad Greta Kildišienė yra tarpparlamentinės delegacijos pirmininko pavaduotoja. Tos delegacijos pirmininkas yra Gediminas Kirkilas, kuris dalyvaudamas Seimo valdyboje įrodinėjo, kas turi važiuoti ir kodėl turi važiuoti. Jis įrodinėjo, kad Gerta Kildišienė puikiai atliks šią pareigą. Tai šis sprendimas yra priimtas valdybos. Šitas numatomas posėdis yra pristatymas ir informaciją, kurią parveš Seimo narė bus pristatyta Seimui ir visuomenei“, - sako R. Karbauskis.


Rašyti komentarą...
Šis tas
2017-01-17 12:08:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila tik, kad tokio "išsilavinimo" žmonės, kaip ponia Greata patenka į seimą ir "tvarko" šalies reikalus...
Atsakyti
-1

P
Petriuk
2017-01-17 12:13:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Barakuda zino kur prisiplakt
Atsakyti
-1

n
nebijok ramūnai
2017-01-17 10:43:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiais komunikacijų laikais neįmanoma pasislėpti nuo žmonių foto. Jei nieko nebuvo, tai ir neras kompromato.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų