Greta Kildišienė priėmė sprendimą dėl automobilio: esu atvira pasiūlymams

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovė Greta Kildišienė sako, kad artimieji atsisakys išperkamosios nuomos būdu iš „Agrokoncerno“ pirkto automobilio, ji pati įsigis asmeninį.

15

„Noriu informuoti apie savo artimųjų apsisprendimą nutraukti sutartį su „Agrokoncernu“, taip pat noriu padėkoti vyresniems frakcijos kolegoms už patarimus ir artimiausiu metu ketinu įsigyti asmeninį automobilį“, – antradienį per spaudos konferenciją Seime sakė G.Kildišienė.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos spaudos konferencija „Politikos aktualijos“

Savaitgalį kilo skandalas paaiškėjus, kad G.Kildišienė naudojasi LŽVS pirmininko Ramūno Karbauskio valdomam „Agrokoncernui“ priklausančiu automobiliu „Range Rover“. R.Karbauskis aiškino, kad „Agrokoncernas“ išperkamosios nuomos būdu šį automobilį nuomoja kitam neįvardijamam privačiam asmeniui, o pastarasis leidžia juo naudotis Seimo narei.

Po savaitgalį kilusio skandalo LVŽS pirmadienį pranešė, jog prašo Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos paaiškinti, ar G.Kildišienei reikėjo privačių interesų deklaracijoje nurodyti, kad naudojasi artimo giminaičio iš bendrovės „Agrokoncernas“ pirktu automobiliu. G.Kildišienė teigia deklaraciją užpildžiusi ir pateikusi pagal nustatytus reikalavimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų