Kokia informacija nesutampa Gretos Kildišienės oficialiose anketose?

Parlamentarė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovė Greta Kildišienė Seimo tinklalapyje pirmadienį atnaujino asmeninę anketą, kurioje pateikiami faktai skiriasi nuo anksčiau teiktų duomenų Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK).

G.Kildišienė Seimo anketoje nurodo, jog šiuo metu baigia Aprangos technologijų ir verslo studijas Vilniaus kolegijoje, taip pat informuoja, jog yra išsituokusi. Prieš pernai spalį vykusius Seimo rinkimus teikdama duomenis Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) ji nurodė, kad 2003-iaisiais baigusi mokyklą buvo įstojusi į Vilniaus kolegijos Teisės fakultetą, taip pat skelbė, jog yra susituokusi. Ši anketa šiuo metu prieinama VRK tinklalapyje.

Vilniaus kolegijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Jurgita Lesevičienė BNS patvirtino, kad G.Kildišienė šiuo metu studijuoja baigiamajame Aprangos technologijų ir verslo programos kurse. Ji taip pat teigia, kad Teisės fakulteto ar teisės studijų kolegijoje niekada nėra buvę ir G.Kildišienė teisės čia studijuoti negalėjo.

REKLAMA

Dar 2015-aisiais dalyvaudama savivaldos rinkimuose dabartinė LVŽS narė VRK nurodė, jog anksčiau yra buvusi Darbo partijos narė. Šio biografinio fakto pernai teiktoje VRK anketoje, taip pat Seimo tinklalapyje pateiktoje informacijoje taip pat nėra.

Pačios parlamentarės pasiteirauti apie šiuos neatitikimus BNS nepavyko - politikė telefonu pirmadienio pavakarę buvo nepasiekiama.

VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas BNS sako, kad duomenis kandidatai teikia patys. Anot jo, G.Kildišienė dėl klaidų savo anketoje iki šiol į komisiją nėra kreipusis, tačiau tai padaryti dar turi galimybę.

„Jei duomenys buvo paskelbti neteisingi ar padaryta klaida, yra tam tikros galimybės atitaisyti, jei padarė, tarkime, klaidą pavadinimę, ar kažką tokio. Bet tuomet ji turi kreiptis į komisiją ir mes turime svarstyti (...). Jei ji kreipsis, mes svarstysime ir priimsime greičiausiai sprendimą papildomą informaciją paskelbti, kad kandidatė pranešė, jog ar klaidingai nurodė, ar dėl kažko kito, kad reikia įrašyti tokius duomenis“, - aiškino Z.Vaigauskas.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2017-01-16 22:39:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Barakuda karbauskio ir visos zinios
Atsakyti
0

P
Petras
2017-01-17 08:22:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl perlenkta opozicijos šauklių lazda... Tai ar iššvaistė moterėlė mokesčių mokėtojo pinigus?
Atsakyti
0

N
Nu jo
2017-01-17 08:29:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl bobą bando pakišti? Ir iš kur tiek savanorių atranda? Tik klausimas, ar prilips?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų