G.Landsbergis apie galimą E.Masiulio kyšininkavimą: pasijutome išduoti

Konservatoriai, kaip ir dalis visuomenės, pasijuto išduoti paaiškėjus galimam buvusio Liberalų sąjūdžio lyderio Eligijaus Masiulio kyšininkavimui, sako Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Gabrielius Landsbergis.

„Mūsų politinė bendruomenė, kaip ir dalis visuomenės, pasijuto ne kaip kitaip, o išduoti. Kartu su liberalais atlaikę audras 2008-2012- aisiais, planavome naujus darbus nuo rudens. Šiandien esame priversti laukti, kol liberalai išsivalys ir atsakys į visuomenės klausimus“, - partijos suvažiavimo delegatams šeštadienį sakė G.Landsbergis.

Jis teigė, kad siekiant atstatyti pasitikėjimą politine sistema ir grąžinti žmones balsuoti už dešiniuosius, reikia stiprinti Vyriausiąją rinkimų komisiją, suteikti daugiau nepriklausomybės žiniasklaidai, įsteigti ypatingojo prokuroro instituciją politinei korupcijai tirti.

E.Masiulis pasitraukė iš partijos ir Seimo po to, kai sulaukė įtarimų dėl 106 tūkst. eurų kyšio ėmimo iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio.

REKLAMA

Kalbėdamas partiečiams G.Landsbergis prisiminė 2015 metų pavasarį, kai būdamas 33-erių buvo išrinktas Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų pirmininku.

Tuomet jis susilaukė kai kurių politikų ir dalies visuomenės kritikos, jog vadovauti partijai ateina būdamas per jaunas ir nepatyręs. G.Landsbergis yra konservatorių garbės pirmininko Vytauto Landsbergio anūkas.

„Klausimų dėl pirmininko pasikeitimo būta daug. Ar sugebės? Ar sutelks? Ar patikės juo žmonės? O kai kas klausė – kas jis toks? Socialiniame tinkle kažkas parašė – „Jūs gi anūkas!“ Nedraugiškų žmonių kabintas kaip pajuokos žodis, man tapo pasididžiavimo ir įkvėpimo šaltiniu. Atrašiau – „taip, kaip ir mes visi“, - suvažiavime šeštadienį kalbėjo G.Landsbergis.

„Šeimos nepasirinksi, o man buvo lemta gimti tikrai neįprastoje šeimoje, tarp muzikos ir literatūros profesorių. Iš jų išmokau, kad tokios vertybės kaip laisvė, tėvynės meilė, teisingumas, atsakomybė yra pamatas, o ne mados padiktuota kryptis. Kiti sakė, kad trūksta patirties didžiojoje politikoje. Žiūrėdamas į valstybės laivą siūbuojančius žentų, „zadanijų“ ir kyšių skandalus, klausiu savęs: o gal geriau be tokios patirties?“, - sakė G.Landsbergis.

Suvažiavime G.Landsbergis aptarė partijos rinkimų strategiją ir teigė, kad pateikti siūlymai yra „vilties, o ne atlyginimų planas“.

Seimo rinkimai vyks 2016 spalį.

 


Rašyti komentarą...
b
baznycia
2016-05-21 19:14:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas guoga. Teismo dar nebuvo, o sis skuba, kaip sake politologas, i 19 metu prezidentus.
Gal ir baznycia prades statyti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų