Dvi pareigūnės įtariamos piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi

Įtariama, kad dvi pataisos pareigūnės galėjo leisti laisvės atėmimo bausmę atliekantiems nuteistiesiems naudotis įstatymu apribotomis teisėmis, taip pat įsigyti ir turėti draudžiamų daiktų.

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai atskleidė, kad dvi Marijampolės pataisos namų Saugumo valdymo skyriaus pareigūnės, dirbusios Kybartų sektoriuje (J. Biliūno g. 14), palaikė neteisėtus ryšius su nuteistaisiais ir leisdavo bausmę atliekantiems nuteistiesiems naudotis įstatymu apribotomis teisėmis, taip pat įsigyti ir turėti draudžiamų daiktų, rašoma pranešime spaudai.

Dėl pareigūnių galimai padarytos nusikalstamos veikos Kriminalinės žvalgybos valdyboje pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Baudžiamojo kodekso  228 str. (Piktnaudžiavimas) 1 ir 2 dalis. Jei bus įrodyta kaltė, pareigūnėms gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimo bausmė iki septynerių metų.

Vakar, liepos 21 d., Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai atliko kratas šių pareigūnių namuose ir automobiliuose, kurių metu rasta ir paimta mobiliojo ryšio telefonų, kitų techninių priemonių ir, kaip įtariama, psichiką veikiančios medžiagos. Tai pat jos apklaustos kaip įtariamosios.

Tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūra.

Kalėjimų departamento vadovybė akcentuoja, kad bausmių vykdymo sistemos darbuotojams keliami aukšti elgesio standartai, į kiekvieną atvejį dėl netinkamo pareigų atlikimo bus reaguojama principingai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų