Du 19 ir 20 metų vaikinai iš Lietuvos pirmadienį Berlyne nuteisti pusaštuntų ir aštuonerių metų kalinimo bausmėmis už tai, kad nužudė savo sąvadautoją.

Jie prisipažino 2011 metų lapkritį pagalve uždusinę 37 metų vyrą, pas kurį dirbo. Vyras vadovavo gėjams sekso paslaugas teikusiam tinklui. Kaltinamieji imitavo sekso žaidimus, neblaivų vyrą surišo ir tada uždusino. Po to jie iš jo buto pasišalino su vertingais daiktais.

Jokūbas S. ir Sergejus A. tikino, kad nužudymas jiems buvo vienintelė išeitis pasprukti nuo sąvadautojo. Jie jį vadino tironu.

Proceso metu vaikinai pasakojo su savo auka susipažinę internetu. Jie teigė kelis kartus lankęsi vyro bute, kur turėjo su juo dalytis lova, „pasikeisdami tenkinti jį seksualiai“ ir „beveik kasdien“ užsiiminėti prostitucija su klientais. Jis esą atėmė iš jų dokumentus ir buto raktus, juos mušė, žemino ir grasino internete paskelbti jų nuogų nuotraukas.

Teismo teigimu, vaikinai savo noru atvyko į Berlyną, kad čia užsidirbtų pinigų versdamiesi prostitucija. Jie žinojo, kas jų laukia ir nebuvo priversti pasilikti, argumentavo teisėjas Helmutas Švekendykas (Helmut Schweckendieck). Remiantis nuosprendžiu, kaltinamieji, „nužudydami žmogų, išsprendė sunkią, tačiau ne beviltišką situaciją“.

 


Rašyti komentarą...
J
Jone
2012-08-20 19:54:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargsai vaikai. Reikejo i policija eiti...
Atsakyti
0

z
zasmina
2012-08-21 07:50:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekas ju neverte uzsiimti portitucija! labai jau bjauru kad vaikinai kuriu negalima pavadinti vaikinais o mergytes prafuros :) tokiu keliu nuejo,jau geriau sesti i kaleima del vagystes nei tenkinti vyru norus ir uz taui i kaleima sesti. laukia ju dar sunkus laikai kaleime,teveliams uzuojauta uz tokius sunenus :(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų