• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno Žaliakalnio policijos pareigūnai jau mėnesį laiko ieško dingusios Indrės Girdžiūtės (gim. 1990 m.). Tyrimui vadovaujanti prokurorė tvirtina, jog policija šukuoja ne tik Kauno miestą, bet ir nuošalesnes vietoves.

Kauno Žaliakalnio policijos pareigūnai jau mėnesį laiko ieško dingusios Indrės Girdžiūtės (gim. 1990 m.). Tyrimui vadovaujanti prokurorė tvirtina, jog policija šukuoja ne tik Kauno miestą, bet ir nuošalesnes vietoves.

REKLAMA

Anksčiau Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pranešė, jog pareigūnai vykdo Indrės Girdžiūtės (gim. 1990 m.) paiešką, kur gegužės 3 dienos rytą išėjo iš namų, esančių Kaune, Geležinio Vilko gatvėje, ir iki šiol negrįžo.

Moters požymiai: apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių, tiesių ir trumpų plaukų, mėlynų akių. Išeidama vilkėjo šviesios spalvos striukę, juodus džinsus, dėvėjo baltus sportinius batus ir su savimi turėjo juodos spalvos kuprinę.

Tyrimui vadovaujanti Kauno prokurorė Rita Poškienė naujienų portalui tv3.lt teigė, jog moters buvo ieškoma ne tik Kauno mieste.

REKLAMA
REKLAMA

„Ieškota ir mieste, ir nuošalesnėse vietose. Buvo šukuojamos ir miško teritorijos“, – komentavo R. Poškienė. 

Prokurorė patvirtino, jog tarp paieškai pasitelktų priemonių – dronai, kinologai ir jų tarnybiniai šunys, peržiūrima viešose vietose įrengtų vaizdo kamerų medžiaga. 

REKLAMA

Anot prokurorės, kol kas neaptikti jokie merginai galėję priklausyti daiktai, nežinomos ir kitos detalės – pavyzdžiui, kuria kryptimi galėjo pasukti mergina.  

Portalo lrytas.lt šaltinių duomenimis, I. Girdžiūtės draugas matė merginą išeinančią iš namų gegužės 3 d., apie 7.15 val. – ji susiruošė į savo darbovietę, esančią Pramonės prospekte. Draugo tvirtinimu, I. Girdžiūtė buvo geros nuotaikos, tarp judviejų jokio konflikto nebuvo kilę – apie 10 valandą jis sulaukė iš jos šiltos žinutės, kurią ji išsiuntė per susirašinėjimo programėlę. Bet vėliau su ja telefonu susisiekti jau nepavyko.

REKLAMA
REKLAMA

Pagalbos prašo ir dingusios merginos sesuo

Socialiniame tinkle „Facebook“ dingusios merginos sesuo Dovilė prašo visuomenės pagalbos surasti jau mėnesį dingusią Indrę: „Moters požymiai: apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių, tiesių ir trumpų plaukų, mėlynų akių.

Išeidama vilkėjo šviesios spalvos striukę, juodus džinsus, dėvėjo baltus sportinius batus ir su savimi turėjo juodos spalvos kuprinę.

Žinančius moters buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, policija prašo kreiptis į Kauno apskrities VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnus telefonu +370 700 64 960 arba 112“, – pagalbos prašo D. Girdžiūtė.

Dingusi Indrė Girdžiūtė (nuotr. Facebook)

Detektyvinė istorija - geriau patikrinčiau draugą, galėjo kur nors merginos lavoną nuvežti, palikęs savo telefoną namuose ir kaip albi iš jos telefono parašyti sau gražią žinutę. Taip pat reiktų patikrinti ar tokio stiliaus žinutes mergina rašė anksčiau, ar tik dingimo metu. Manau, kad niekas netikrino draugo judėjimo iš namų remdamasis stebėjimo kameromis, nes paliktas telefonas namuose rodė, kad jis niekur nebuvo išėjęs...
Sugyventinį geriau papurtyti reikia. Ypač, jeigu jis vienintelis, kuris gali paliudyti, kad ji apskritai išėjo į darbą. Gal ji niekur nebeišėjo.
Miestas pilnas kamerų, tačiau mergina neužfiksuota. Vadinasi, nei nuo tilto nušoko, nei į Kleboniškio miškelį patraukė, nei kur išvyko. Čia reiktų labai gerai pakratyti draugą...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų