DIENOS PJŪVIS. Putino ir Bideno susitikimas: kas laimėjo?

Ženevoje įvyko Joe Bideno ir Vladimiro Putino susitikimas. Ką iš jo sužinojome? Ar prasidės naujasis Šaltasis karas? O galbūt Amerika imsis naujos santykių su Rusija perkrovimo politikos?

Apie tai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuos Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos profesorius Giedrius Česnakas ir Vilniaus politikos analizės instituto vyriausiasis analitikas Marius Laurinavičius.

Naujienų portalas tv3.lt jau rašė, kad JAV prezidentas Joe Bidenas per savo spaudos konferenciją po susitikimo su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu trečiadienį pareiškė, kad derybų tonas buvo „pozityvus“ o susitikimo metu jis pabrėžė žmogaus teisių klausimus.

„Viso susitikimo tonas ... buvo geras, pozityvus“, – po viršūnių susitikimo Ženevoje žurnalistams sakė J. Bidenas, pabrėždamas, jog jis „aiškiai pasakė, kad mes netoleruosime bandymų pažeisti mūsų demokratinį suverenitetą ar destabilizuoti mūsų demokratinius rinkimus ir kad mes [į tai] atsakytume“.


Rašyti komentarą...
B
BETa
2021-06-17 13:31:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
nei jum kas passkys ka kalbejo nes jus niekas
Atsakyti
0

A
As
2021-06-17 13:02:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dvieju diziausiu valstybiu Vadovai kalbejo tik pusketvirtos valandos.juokinga.
Atsakyti
0

P
Piteris
2021-06-17 16:35:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebeina suprast kad geresnis klaunas Amerikos ar Ukrainos prezidentas .viena aišku abu juokdarei kurie neturi jokio supratimo politikoje .Putinas išėjo nugalėtoju .taip ir turėjo būti tiesa nugali melą .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų