DIENOS PJŪVIS. Medaus mėnuo ar sostų karai: kokie sukrėtimai laukia valdžios?

Praėjo jau daugiau nei mėnesis nuo naujosios Vyriausybės darbo pradžios ir daugiau nei du mėnesiai nuo naujojo Seimo kadencijos starto. Ar valdantieji pateisino žmonių lūkesčius? Kokių įtampų gali kilti tarp konservatorių ir liberalų? Ir kokia figūra šioje valdžios šachmatų lentoje šiuo metu užima prezidentas?

Apie šalies politinę padėtį penktadienio aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuosime su politologais – Vytauto Didžiojo universiteto docentu Andžejumi Pukšto ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų daktare Ieva Petronyte-Urbonavičiene.

Naujienų portalas tv3.lt kiek anksčiau rašė, kad naivu tikėtis, kad centro-dešinės valdančiąją koaliciją sukūrusios partijos visą kadenciją dirbs vieningai ir išvengs pykčių. Jau partijoms pristačius programas buvo aišku, kad dėl kai kurių vertybinių ir ekonominių klausimų net ir bendrapartiečiams teks suremti ietis. Kol kas ekspertai pripažįsta, kad koaliciją vienija Covid-19 pandemijos iššūkiai. Tačiau jai nuslūgus galime pamatyti visko. Apie netrukus laukiančius barnius pripažįsta ir patys partijų atstovai.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2021-01-22 15:42:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
kadangi keiktis negražu, tai apie valdančiųjų koaliciją patylėsiu
Atsakyti
0

A
As
2021-01-26 15:50:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniu nemoksu ir dar kartą durniu laivas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų