Dėl netvarkingo kamino prarasti artimieji ir namai

Sausio 19-ąją Šakių rajono Matulių kaime dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimo užsidegė individualus gyvenamasis namas. Šioje sodyboje lygiai prieš trejus metus dėl šios priežasties irgi buvo kilęs gaisras, kuriame tuomet žuvo namo šeimininkas ir jo sūnus.

Likusi viena sodybos šeimininkė įsikūrė vasaros virtuvėje, tačiau iš ano gaisro, atrodo, nepasimokė. Prieš pusmetį Šakių priešgaisrinės priežiūros inspektoriai, lankydamiesi šiame name, įspėjo jos savininkę, kad namelio kaminas netvarkingas ir jį būtina tvarkyti. Tačiau pareigūnų pastabos liko be atsako, ir kaminas liko nesutvarkytas. O nelaimė atėjo jau šiemet, sausį, kai nuo stipriai prikūrentos krosnies netvarkingo kamino plyšiuose pradėjo smilkti įsprausta stiklo vata ir įvairūs skarmalai. Po to smilkimas persimetė ir į kitas namo vietas. Per kilusį gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas, išdegė vidus. Atskubėję ugniagesiai užgesino namo degėsius, išgelbėjo šeimininkės mylimą katinėlį ir šalia namo garaže stovėjusį lengvąjį automobilį, kuriuo moteris ir išvyko pas gimines.

REKLAMA

16 gaisrų per sausio 20-ąją, 56 – per tris paskutines paras. Tiek gaisrų, kilusių dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų įregistravo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas per 3 šias šaltas dienas. Laimė, šiuose gaisruose žmonių aukų buvo išvengta, tačiau devyniuose gaisruose liepsnos smarkiai nusiaubė gyventojų namus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų