Dalis miesto liko be elektros

 Šeštadienį, apie pietus, dalis tauragiškių liko be elektros. Užfiksuotas gedimas kabelinėje linijoje.

Apie 12 val. elektra dingo dalyje Gedimino ir Prezidento gatvių. Neveikia šviesoforai Gedimino gatvėje, o iš "Maximos" parduotuvės, įsikūrusios toje pačioje gatvėje, pirkėjai buvo priversti išeiti, parduotuvė bent jau laikinai uždaryta.

Kaip informavo LESTO atstovai, kabelinėje linijoje užfiksuotas gedimas. Jį pašalinti planuojama iki 14 val.

(Papildyta)

Apie 14 val. šviesoforai Gedimino gatvėje jau veikė, nereguliuojama buvo sankryža prie Autobusų stoties.

Po pietų gautas oficialus LESTO komentaras dėl situacijos mūsų mieste. Įmonės atstovas ryšiams su visuomene Martynas Burba pranešė, kad šiandien, 11.40 val., dėl gedimo dviejose požeminiuose elektros kabelių linijose sutriko elektros tiekimas Tauragės mieste. Elektros tiekimo sutrikimus galėjo justi apie 1,5 tūkst. vartotojų. Pusei vartotojų per porą valandų pavyko atstatyti elektros tiekimą, likusiai daliai vartotojų elektros tiekimas bus atnaujintas kaip galima greičiau. Gedimo priežastys nustatinėjamos.

REKLAMA

Liūdniausia, ko gero, dėl šio gedimo mažiesiems tauragiškiams, kurių prigužėjo pilnutėliai Kultūros rūmai. 14 val.turėjusi prasidėti animacinė spalvinga ir medumi kvepianti (kaip rašoma skelbime) pasaka „Bitė maja“ nebuvo parodyta - Kultūros rūmuose nebuvo elektros. Nors, kaip kalbėjo Kultūros rūmų darbuotojos, buvo žadėta iki seanso pradžios gedimus pašalinti. Vieni mažieji ir jų tėveliai susigrąžino pinigėlius už bilietus, o kiti atskubėk 17 val., tikėdamiesi, kad pasaką jau galės pamatyti.

Prieš 16 val. LESTO atstovas M.Burba informavo, kad 15.10 val. galutinai gedimai pašalinti ir visiems tauragiškiams elektros tiekimas atnaujintas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų