D. Grybauskaitė atskleidė, kokią mato Lietuvą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Lietuva yra galimybių šalis. Ji pakvietė pasaulyje išsibarsčiusius lietuvius grįži į Lietuvą ir padėti augti jos ekonomikai.

„Šiandienos Lietuva yra galimybių šalis. Vis daugiau žmonių patiki savo galimybe įgyvendinti sumanymus, imtis verslo, daryti įtaką politikai. Vis daugiau investuotojų atsigręžia į lietuvių idėjas ir darbuotojus. Todėl Lietuva yra vieta, kur galima įgyvendinti drąsiausias savo svajones“, - pirmadienį atidarydama Pasaulio lietuvių ekonomikos forumą Vilniuje, kalbėjo D.Grybauskaitė, pranešė Prezidentūra.

Anot jos, Lietuvoje švietimas turi ugdyti sėkmingas ir laimingas asmenybes: „Būtent apie išsilavinimą, apie jo pritaikymą globaliems ekonomikos poreikiams vyksta šiųmečio forumo diskusija. Visi sutinkame, kad Lietuvos švietimo samprata turi būti orientuota į sėkmingos ir laimingos asmenybės ugdymą.“

Anot jos, svarbu, kad lietuviai grįžtų į Lietuvą ir padėtų augti ekonomikai.

„Svarbu, kad kuo daugiau sumanių lietuvių iš viso pasaulio į šią galimybių šalį sugrįžtų ne tik mintimis, ne tik žodžiais, bet ir darbais. Tai sudarys sąlygas Lietuvos ekonomikai, demokratijai ir pilietinei visuomenei atskleisti visą savo potencialą“, - kalbėjo D.Grybauskaitė.

REKLAMA

Šeštus metus surengtame forume dalyvauja daugiau kaip 250 Lietuvos ir lietuvių kilmės verslininkų bei specialistų iš viso pasaulio. Renginio metu bus pristatyta 15 įvairių naujų socialinių projektų ir iniciatyvų.

Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo tikslas - įtraukti pasaulio lietuvius į Lietuvos ekonominį gyvenimą, stiprint jų ryšius su Lietuva, pritraukti investicijas.

Forumą organizuoja Lietuvos verslo konfederacija, Užsienio reikalų ministerija, agentūra „Versli Lietuva“, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, „Deloitte“, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Lietuvos paštas.


Rašyti komentarą...
P
PP
2014-07-07 13:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai ,išsibarstę po įvairias pasaulio šalis, nebetiki prezidentės žodžiais . Ji nesugeba pažaboti korupcijos ir prichvatizatoriaus apetitų, nesitvarko su teisingumo sistemos ydomis ,rinkimų sistema. Tai pagrindinės priežastys dėl kurių dauguma lietuvių paliko savo Tėvynę.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų