COVID-19 toliau pražudo jaunas moteris: Kaune mirė 40-ies nesulaukusi pacientė

Dar vakar pranešus apie penktadienį nuo COVID-19 mirusias dvi 30–39 m. moteris, antradienį – vėl liūdna žinia. Koronavirusas nusinešė dar vienos šiai amžiaus grupei priklausiusios pacientės gyvybę.

Statistikos departamento duomenimis, mirusi moteris buvo Marijampolės savivaldybės gyventoja. Nors jos gyvybė užgeso dar spalio 10 d., apie tai pranešta tik šiandien.

Kaip portalui tv3.lt pasakojo Marijampolės ligoninės atstovė, ši pacientė trumpam čia buvo atvežta iš Šakių ligoninės. Vėliau ji išgabenta į Kauno klinikas, kur ir mirė.

Tai patvirtino Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos vyriausioji specialistė Karolina Račkauskienė.

„Moteris buvo gydoma Kauno klinikose, bet daugiau jokios informacijos suteikti negaliu“, – sakė ji.

Moteris, Statistikos departamento duomenimis, nebuvo paskiepyta arba paskiepyta iš dalies.

Iš viso nuo pandemijos pradžios mirė 33 žmonės, priklausę 30–39 m. amžiaus grupei, tik vienas jų buvo paskiepytas pilna vakcinacijos schema.

Taip pat yra mirę 11 asmenų, priklausiusių 20–29 m. grupei, vienas jų buvo pasiskiepijęs. 

Mirė paskiepyta, turėjo imuninių ligų

Portalas tv3.lt primena, kad vakar pranešta apie mirusias Telšių ir Šakių rajono gyventojas

Kaip portalą tv3.lt informavo Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos vyriausioji specialistė Karolina Račkauskienė, Šakių rajone gyvenusi moteris penktadienį mirė šioje Kauno ligoninėje.  

„Ji nebuvo skiepyta, tik tiek galiu pasakyti“, – pridūrė įstaigos atstovė.

Tuo metu Telšių rajone gyvenusios moters gyvybė užgeso Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, čia ji buvo gydyta ilgiau nei savaitę. Šią žinią portalui tv3.lt patvirtino ligoninės atstovė Sonata Tenytė.

„Penktadienį mūsų ligoninės Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyriuje mirė moteris. Ji buvo paskiepyta pilna vakcinos doze, turėjo gretutinių imuninių ligų. Kovidiniame Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyriuje buvo gydoma 8 dienas“, – informavo ji. 

Apie dar dviejų jaunų moterų mirtis nuo koronaviruso pranešta praėjusią savaitę. Vienai jų tebuvo 26 m., moteris nebuvo pasiskiepijusi, gydyta Prienų ligoninėje.

Praėjusią parą – 16 mirčių

Praėjusią parą nustatyti 1768 nauji COVID-19 atvejai, mirė 16 žmonių, antradienį pranešė Statistikos departamentas. Daugiausiai mirčių fiksuota 90–99 metų amžiaus grupėje – keturios.

Po tris žmones mirė 60–69 ir 50–59 metų amžiaus grupėse, po du – 80–89, 70–79, 40–49 metų amžiaus grupėse. Pilnai paskiepyti iš jų buvo trys: po vieną 90–99, 70–79 ir 60–69 metų grupėms priklausantį žmogų.

REKLAMA

Nuo COVID-19 ligos iki šiol iš viso Lietuvoje mirė 5282 žmonės, iš jų pilnai paskiepyti buvo 170. Tiesiogiai ir netiesiogiai su COVID-19 siejama 10,3 tūkst. mirčių.

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų pasiekė 966,7 atvejo. Septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis išliko nepakitęs ir siekia 10,7 procento.

Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 355 tūkst. žmonių, iš jų tebeserga 22 tūkstančiai.


Rašyti komentarą...
J
Janė P.
2021-10-12 15:45:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gydytojai nebegydo, liepia gert paracetamolį ir jei blogiau bus, kviestis greitają. Viska stumia ligoninėms, o kol ten patenki, jau būna vos ne per vėlu. Ponas arogantiskasis Dulkys bisiskai jesigaudo medicinoje, todėl taip ir yra
Atsakyti
-4

t
tai tiesa
2021-10-12 14:29:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
mirs ir daugiau nes nera gydoma tik laikoma ligonineje del statistikos juolab jei nepaskiepytas ir be to kodel sako kad buvo gydoma jeigu nera vaistu nuo viruso tai kam dar uzimti vietas kurie dar turi vlti
Atsakyti
-3

D
Dina
2021-10-12 14:36:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikslas įbauginti žmogų.Teisybės nėra.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų