Buvusiam prokurorui Giniočiui pareikšti kaltinimai: įtaria nutekinus informaciją

Buvusiam Klaipėdos apygardos prokurorui Aidui Giniočiui pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, BNS trečiadienį informavo Generalinė prokuratūra.

„Atlikus išsamų tarnybinį patikrinimą buvo konstatuota, kad savo veiksmais prokuroras sudarė pagrindą įtarti jį neteisėtai teikus konfidencialią informaciją. A. Giniočiui taip pat įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl galimai padarytos nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 228 str. 1 d.“, – BNS informavo prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.

Pagal šį Baudžiamojo kodekso straipsnį numatoma atsakomybė už valstybės tarnautojo piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi.

Motyvuodama siekiu nepakenkti ikiteisminiam tyrimui, prokuratūra platesnės informacijos apie ikiteisminį tyrimą bei apie tai, kada buvusiam prokurorui pareikšti įtarimai, neteikia.

A. Giniotis, ėjęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro pareigas, iš jų atleistas pernai rugsėjį.

Tuomet skelbta, kad atlikus išsamų tarnybinį patikrinimą buvo konstatuota, kad savo veiksmais prokuroras sudarė pagrindą įtarti jį neteisėtai teikus konfidencialią informaciją.

Buvęs prokuroras savo atleidimą yra apskundęs teismui. Ši Vilniaus apygardos administraciniame teisme nagrinėjama byla šiuo metu yra sustabdyta, kol vyksta ikiteisminis tyrimas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų