tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus rotušėje trečiadienį aštuntą kartą įtekti kultūros apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

Vilniaus rotušėje trečiadienį aštuntą kartą įtekti kultūros apdovanojimai „Auksinis feniksas“.

REKLAMA

Kaip ketvirtadienį pranešė Lietuvos kultūros centrų asociacija, „Auksinio Fenikso“ skulptūrėlė įteikta penkiose nominacijose.

Už nuolatinį kultūros politikos plėtojimą metų kultūros politiku apdovanojimas skirtas Kauno rajono merui Valerijui Makūnui, už sukurtus ryškius, novatoriškus, projektus-muzikinius spektaklius geriausio metų kultūros ir meno kūrėjo apdovanojimą gavo Šilalės kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Antanas Kazlauskas.

Geriausiu metų kultūros rėmėju pripažintas iš Kražių kilęs verslininkas Vidmantas Fokas, prisidedantis prie miestelio gaivinimo bei Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centro vykdomų veiklų. Metų kultūros centro partneriu už tamprius partnerystės ryšius ne tik su šalies kultūrinėmis organizacijomis tapo Lietuvos nacionalinė filharmonija.

„Geriausio metų kultūros centro vadovo“ nominacija už atsidavimą kultūrai ir džiazui įteikta Birštono kultūros centro direktoriui Zigmui Vileikiui.

Lietuvos kultūros centrų asociacijos įsteigtais apdovanojimais tradiciškai pagerbiami fiziniai ir juridiniai asmenys, svariausiai prisidėję prie šalies kultūros kūrimo, plėtros, perdavimo, saugojimo bei kultūros centrų sistemos vystymo, tobulinimo ir viešinimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų