Auksaspalvis ruduo trumpam apniuks: greitai sulauksime kito reiškinio

Lietuvą aplankiusi bobų vasara nenustoja džiuginti tų, kurie išsiilgo šiltų bei malonių orų. Tiesa, ketvirtadienį temperatūra turėtų šiek tiek nukristi, taip pat sulauksime lietaus.

Trečiadienį Lietuvoje buvo puiki, saulėta diena. Vakare pradėjo niaukstytis pajūryje, vėliau debesys išplis ir kitur. Vakare pradės lyti – iš pradžių tik vakaruose ir negausiai, vėliau beveik visur, vietomis gana smarkiai. Visgi, pietiniai rajonai lietaus gali ir išvengti arba čia palis labai nedaug. Pietvakarių vėjas bus stiprokas.

Ketvirtadienį vieni lietaus debesys nutols į rytus, kiti atplauks iš vakarų, dėl to dieną daug kur bus lietinga. Tačiau pietiniuose rajonuose lietaus tikimybė vėl bus nedidelė, čia gali būti ir pragiedrulių.

„Kitaip tariant, artimiausią parą bobų vasara darys pertrauką. Šį vakarą gana greitai apsiniauks ir taip bus ne tik naktį, bet ir dieną. Pragiedrulių gali būti nebent pietuose. Ir naktį, ir dieną daug kur lis, kai kada gana smarkiai. Tačiau pietiniuose rajonuose lietaus tikimybė nedidelė. Debesuotą naktį oras atvės iki 10-12 laipsnių, dieną bus apie 13-15, pietuose iki 16 laipsnių šilumos“, – pabrėžia sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienio naktį daug kur, dieną tik vietomis palis negausus ir neilgai trunkantis lietus. Naktį atvės iki 10-12, prie jūros bus apie 13, dieną šils iki 16-18 laipsnių, prie jūros bus apie 14-15.

Šeštadienio naktį palis kai kur šalies vakaruose, dieną lietaus jau nebenumatoma. Naktį atvės iki 10-12 laipsnių, dieną bus iki 17-19, prie jūros – 14-15 laipsnių šilumos.

Kitaip tariant, bobų vasara savaitės pabaigoje sugrįš.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų